Informačný systém Money S5

Predstavte si podnikový systém, v ktorom máte všetky životne dôležité informácie na jednom mieste. Systém, ktorého používatelia oceňujú jednoduché ovládanie, rýchlosť a bohatú výbavu od účtovníctva po riadenie skladov.

Zoznámte sa s Money S5, ERP systémom s úpravami na mieru, a napojením na akékoľvek ďalšie systémy, ktorého návratnosť je niekoľko mesiacov.

Money S5 zefektívňuje fungovanie viac ako 300 firiem.

Money S5 dodávame vždy na mieru. Vyladíme ho presne tak, ako potrebujete. V systéme nie je nič navyše, ale ani v ňom nič nechýba. Ľahko ho prepojíme s existujúcimi systémami. Od nápadu, až po realizáciu. A čo Money S5 ešte nevie, to ho rýchlo naučíme.

 • Ekonomika a financie

 • Obchod a Logistika

 • Komunikácia so zákazníkmi

 • Výroba

 • Ľudské zdroje

 • Business Intelligence

 • Automatizácia workflow

 • Riadenie projektov

 • Obchodovanie na internete

 • CRM

Ako spoznáte, že je pre vás informačný systém Money S5 vhodný

 • Vyžadujete individuálny prístup a nastavenie systému na mieru
 • Hľadáte systém, ktorý budú používať desiatky používateľov bez nutnosti dlhého zaškolenia
 • Spracovávate veľké množstvo dát alebo máte veľmi špecifické požiadavky
 • Očakávate, že váš nový systém bude spolupracovať s ďalšími podnikovými systémami
 • Už používate systém Money S3 alebo S4

Máte záujem o Money S5?

Napíšte nám a my sa vám čo najskôr ozveme späť


alebo nám rovno zavolajte: +421 2 4921 2323

6 dôvodov pre Money S5

Intuitívne ovládanie

Žiadne náročné zaškoľovanie a zdĺhavé učenie. ERP systém Money S5 sa ovláda veľmi jednoducho a pohodlne aj úplným začiatočníkom.

Zákazníci často hovoria: "Práca s Money S5 je skoro rovnaká ako s programami balíka Microsoft Office." A majú pravdu - Money využíva podobnú logiku.

A ak máte skúsenosť s Money S3 alebo S4, v Money S5 sa budete cítiť ako doma.

Prispôsobenie vašim potrebám

Veľkoobchody a maloobchody, projektové kancelárie, výrobné podniky, dopravné spoločnosti, spracovateľské podniky, účtovné spoločnosti, zdravotnícke organizácie - všade tam s úpravami na mieru používajú Money S5.

Každému nasadeniu Money S5 predchádza podrobná implementačná štúdia, ktorá ukáže, ako má informačný systém vyzerať, a čo má vedieť. Vy sa neprispôsobujete Money S5 - Money S5 sa prispôsobuje vám.

Integrácia s ďalšími systémami

Prepojenie Money S5 s kancelárskymi aplikáciami (napr. Outlook, Excel) berieme ako samozrejmosť. Výhodou Money S5 je otvorenosť pre napojenie na iné systémy alebo špecializovaný softvér.

Money S5 dokážeme prepojiť s databázami veľkoobchodov, e-commerce platformami, pokladničnými systémami alebo špecializovanými informačnými systémami pre výrobu či riadenie skladov. Rýchlo, spoľahlivo.

Bezpečnosť a ochrana údajov

Účtovník, obchodník, riaditeľ, predavač - každý používateľ má prístup k súčastiam systému, iba v rámci jeho oprávnení. Všetko, čo používatelia v Money robia, sa monitoruje a archivuje - keď ktokoľvek urobí chybu, dá sa operácia dohľadať a väčšinou aj vrátiť späť.

O maximálnu stabilitu systému sa stará moderná viacvrstvová architektúra, vďaka ktorej môžu s Money S5 pracovať desiatky používateľov súčasne. Pre ukladanie dát využíva Money modernú databázovú platformu Microsoft SQL server 2008 a vyšší v transakčnom režime.

Automatizácia workflow

Ak zákazník vykoná objednávku, Money S5 mu odošle potvrdenie. Potom upozorní na objednávku obchodníka. Skontroluje skladovú zásobu. V prípade potreby pripraví objednávku dodávateľovi pre vykrytie chýbajúceho tovaru. To všetko automaticky a behom pár sekúnd.

Chceme, aby ste sa s Money S5 mohli venovať skutočne len tomu, čo je pre vašu firmu dôležité. Automatizované procesy výrazne zrýchlia fungovanie firmy, ušetria čas a znížia riziko chyby.

Garancia kvality

Money S5 vyvíjame podľa noriem ISO 9001:2008, držíme prestížnu certifikáciu Microsoft Gold Certified Partner a získali sme s ním viac než tucet ocenení - od IT Produktu roka po Slovak Gold alebo Microsoft Awards.

Money S5 pravidelne prechádza nezávislým auditom, ktorý potvrdzuje 100% súlad s platnou legislatívou. Najviac sme ale pyšní na referencie spokojných zákazníkov.

Získané ocenenia informačného systému Money S5

Máte záujem o Money S5?

Napíšte nám a my sa vám čo najskôr ozveme späť


alebo nám rovno zavolajte: +421 2 4921 2323

Money S5 - Podnikový informačný systém pre väčšie spoločnosti © 2014 CÍGLER SOFTWARE