Aktuálne informácie k súčasnej situáciiViac informácií

eKasa aktuálne: Na eKasu máte viac času, pokutovať sa bude až po 31. decembri 2019

adminX | 21. 06. 2019

Pokutu za eKasu v tomto roku nedostanete, môžete si čiastočne vydýchnuť. Zaviesť eKasu do Vášho podnikania stačí do konca tohto roka, musíte však splniť jednu povinnosť.  Odporúčame Vám, aby ste si to nenechávali na poslednú chvíľu 

Akú zmenu parlament schválil?  

Parlament schválil novelu zákona o používaní elektronickej pokladniceNovela zavádza odklad pokút do 31. decembra 2019. Znamená to, že aj po 1.7. môžete naďalej používať vašu súčasnú registračnú pokladnicu alebo fiskálnu tlačiareň, až kým nenájdete pre Vás vhodné riešenie napojenia na eKasu. 

Koho sa odklad pokút za eKasu týka? 

Sankcií zo strany Finančnej správy sa nemusíte tento rok obávať, ak do 30. júna 2019, požiadate pre každú pokladnicu o pridelenie kódu eKasa klient. Pripravili sme pre Vás návod ako na to. 

Odporúčaný postup pre zákazníkov Money 

Na výber vhodného riešenia máte viac času, no odporúčame Vám, aby ste si to nenechávali na poslednú chvíľu. Vyhnete sa tak stresujúcim situáciám na konci roka 

Odporúčaný postup sme pre Vás spísali v článku s aktuálne podporovanými eKasa riešeniami v systémoch Money.

Aktuálne certifikované eKasa zariadenia

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články

Daňový kalendár

Ďalšie termíny

Slovník pojmov

eBook plný rád z praxe

Ako vybrať ekonomický a informačný systém

Ako vybrať ekonomický a informačný systém

Informácie k súčasnej situácii

V súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 sme prijali potrebné, interné opatrenia k eliminácii možnej nákazy, a tak väčšina našich zamestnancov v súčastnosti pracuje z domu.

Chceme Vás však uistiť, že naše služby držíme na rovnakej úrovni, na akú ste zvyknutí. To sa nezmení ani v prípade, že by opatrenia vlády trvalo dlhšiu dobu. Zákaznícka podpora našich produktov bude fungovať bez akýchkoľvek obmedzení. Každý pracovný deň budú naši konzultanti od 8:00 do 16:30 vybavovať Vaše telefonické a písomné požiadavky na:

Aktuálne informácie k súčasnej situácii Vám budeme prinášať tiež na našom blogu.