Skryť menu
Skryť formulár

Money ERP

Pri plánovaní podnikových zdrojov sú najdôležitejšie správne informácie. K profesionálnej práci s Money S4, Money S5 vám pomôžu: dokumentácia, novinky, či zaujímavé články a videá, ktoré tu nájdete.

Nechajte informácie pracovať pre vás.

Dokumentácia Videá Produktové novinky Tipy z ERP podpory

Je kríza vhodná doba na digitalizáciu a vstup do on-line prostredia?

15. 10. 2020

Digitalizácia. Deje sa alebo skôr o nej iba veľa hovoríme? V období pred pandémiou sme o nej viac hovorili. Pre celú radu firiem to bol príliš veľký a veľmi často odkladaný krok, zásah do interných procesov a celého fungovania firmy. Ale firmy sú ako ľudia. Nemajú rady zmeny. Pandémia COVID-19 rozdala nové karty, zatvorila množstvo kamenných predajní a presunula zákazníkov na internet. Digitalizácia sa teda deje. A práve teraz!

1

TIP: Nová automatická akcia „S5MessageBoxAutomat / Ukáž hlášku“

05. 10. 2020

Nová funkcionalita slúži pre špecifické individuálne kontroly nad zoznamami v programe, ktoré si viete vytvoriť jednoducho prostredníctvom aparátu Automatických akcií. Toto elegantné riešenie viete využiť podľa nastavenia tak, že bude kontrolovať vami určené polia, podľa stanovenej podmienky. Nastavenie automatickej akcie vykonáte cez voľbu v menu Administrácia – Automatické akcie – Pridať.

Štítky: Tipy z ERP podpory

1

TIP: výpočet zisku na dokladoch

05. 08. 2020

Ak potrebujete mať prehľad o zisku na vašich predajných dokladoch, zapnite si automatický výpočet zisku.

Štítky: Tipy z ERP podpory

4

Agrospa vďaka Money S4 automatizuje a šetrí

15. 07. 2020

Spoločnosť AGROSPA predáva náhradné diely do traktorov Zetor a príslušenstvo pre poľnohospodárov. Vďaka ERP systému Money S4 a využívaniu modulu Mobile S4 sa im podarilo vymeniť trhacie bločky za PDA zariadenia. Ušetria tak desiatky hodín mesačne a znížili tým chybovosť na minimum. Jedného zákazníka teraz vybavia za necelú minútu.

Štítky: Prípadové štúdie

4

TIP: kontrola zadaných údajov na karte katalógu

04. 06. 2020

Ak vás trápia duplicity v Money, alebo zabúdate vypĺňať údaje, nastavte si kontrolu zadaných údajov. Pre každú firmu sú duplicitne zadané informácie zbytočnou ekonomickou záťažou, pričom sa to týka napríklad aj duplicitných kariet katalógu.

Štítky: Tipy z ERP podpory

3

Nobby na vybavovanie objednávok potrebovalo štyroch skladníkov. Po nasadení Money S4 to zvládne jeden.

19. 05. 2020

V bratislavskej maloobchodnej a veľkoobchodnej sieti Nobby dodávajú krmivo, klietky, hračky a ďalšie vybavenie pre papagáje v Česku, na Slovensku a v Rakúsku. Vďaka prechodu na Money S4 to teraz robia tak efektívne, že objednávky vybavuje namiesto štyroch skladníkov jeden. A reklamácie klesli z 10 % takmer na nulu.

Štítky: Prípadové štúdie

1

Chcete pomôcť vášmu biznisu?

29. 04. 2020

Automatizácia procesov je odpoveď na všetky vaše otázky. Možností, ktoré vám s tým pomôžu a zjednodušia biznis je veľa. Je dôležité presne identifikovať problémy, s ktorými sa vo vašej praxi stretávate.

Štítky: E-commerce

0

Aj keď v karanténe, ale stále s vami

27. 04. 2020

Napriek tejto zložitej situácii, alebo možno práve vďaka nej, sa nám podarilo pripraviť náš prvý webinár na tému „Optimalizácia v čase krízy – zlepšite si Cash-flow“. Napriek tomu, že to bola naša „prvotina“ veľmi milo nás prekvapil veľký záujem z vašej strany. Preto sme webinár, ktorý bol naplánovaný na 8. 4. 2020 zrealizovali počas tohto dňa v dvoch časových oknách.

Štítky: E-commerce

2

Ocitol sa váš biznis v karanténe? Vďaka e-shopu ju môžete opustiť

20. 04. 2020

Momentálne situácia prinútila mnohé spoločnosti, maloobchodné predajne, či reštauračné zariadenia uvažovať o tom, ako sa dostanú k zákazníkovi. V karanténe sa totiž neocitli iba ľudia, ale aj obchody, reštaurácie, nákupné centrá, či služby.

1

Prechod na nový ERP systém má svoje riziká: zistite, ako sa im vyhnúť

15. 04. 2020

Prechod na nový ERP systém je veľkým krokom v živote každej firmy. Aj tá najmenšia chyba v priebehu výberu alebo implementácie môže mať dlhoročné následky. Zhrnieme vám preto najväčšie riziká, ktoré môžu pri prechode na nový ERP systém nastať, a poradíme, ako sa im vyhnúť.

1

Najhľadanejšie

E-commerceMoney S4Money S5

Obľúbené články

Daňový kalendár

02. 11. 2020
Zaplatenie osobitného odvodu z podnikania v regulovaných odvetviach
02. 11. 2020
Podanie daňového priznania k dani z poistenia za predchádzajúci kalendárny štvrťrok a zaplatenie tejto dane
02. 11. 2020
Zaplatenie mesačných preddavkov na daň z príjmov právnickej osoby vo výške 1/12 dane za predchádzajúce zdaňovacie obdobie
Ďalšie termíny

Slovník pojmov

Minikurz online

Buďte
pri tom