Moderný e-shop

Balíček modulov v Money S3 vám ušetrí veľa práce v e-shope

CHCEM BALÍČEK MODULOV

Vybavovanie objednávok z e-shopu je na jednu stranu príjemné, pretože sa vášmu obchodu darí, ale na druhú stranu to zaberie veľa času, ktorý by ste mohli využívať zmysluplnejšie. Vďaka novému balíčku Moderný e-shop pre Money S3 vybavíte všetky objednávky naraz a je na vás, ako s voľným popoludním naložíte.

Balíček Moderný e-shop obsahuje moduly:

E-shop konektor

Vďaka modulu E-shop konektor jednoducho prepojíte svoj e-shop s účtovným systémom

S3 Automatic

Až desiatky minút denne ušetríte vďaka modulu S3 Automatic, ktorý zautomatizuje neustále sa opakujúce procesy

Periodická fakturácia

Vďaka modulu Periodická fakturácia, nemusíte stále znovu pripravovať tie isté faktúry

esshop-konektor

E-shop konektor

– patrí do balíčka Moderný e-shop –

Pomocou E-shop konektora, ktorý patrí do balíčka Moderný e-shop prepojíte Money so svojím e-shopom. Vďaka tomu nemusíte ručne prepisovať dáta z internetového obchodu do účtovného softvéru a naopak. Objednávky si počas chvíľky stiahnete do Money a tovar zo skladu jednoducho pretiahnete do e-shopu aj s obrázkami, popismi a cenami.

Z Money S3 do e-shopu a naopak si ľahko prenesiete dáta týkajúce sa:

  • zákazníkov,
  • objednávok,
  • faktúr,
  • tovaru.

Objednávky budete prijímať do modulu Objednávky a zákazníci sa vám zapíšu do Adresára. Voliteľne je možné sťahovať tiež faktúry.

Prepojíte sa s radou e-shopových nástrojov

automatic

S3 Automatic

– patrí do balíčka Moderný e-shop –

S3 Automatic za vás prevedie vybrané rutinné operácie a ušetrí vám veľa času. Predstavte si, že ráno prídete do práce a už budete mať v Money S3 stiahnuté všetky nové objednávky a faktúry a aktualizovaný stav vašich skladových zásob. Je to podobné, ako keď si ráno spustíte Outlook, v ktorom už budú stiahnuté nové správy a budú tučne označené ako neprečítané. Rovnaké to bude tiež v Money S3.

V intuitívnom rozhraní S3 Automatic si jednoducho vyberiete procesy, ktoré za vás modul bude vykonávať a nastavíte termín a frekvenciu opakovania. V S3 Automaticu si môžete nastaviť, aby sa vám o každom prenose poslal e-mail, že prenos prebehol úspešne. Voliteľne je možné nastaviť, aby sa e-mail odoslal len v prípade, keď došlo k prenosu nejakých dokladov alebo zásob, alebo len v prípade, že počas prenosu nastala chyba.

Mimo to, využijete S3 Automatic napríklad k:

  • odosielaniu e-mailových upomienok obchodným partnerom,
  • pravidelnému pripomínanie daňových povinností,
  • automatickému sťahovaniu kurzových lístkov NBS,
  • zálohovaniu a údržbe firemných dát,
  • alebo k hromadnému odoslaniu skôr neodoslanej pošty.

periodicka-fakturace

Periodická fakturácia

– patrí do balíčka Moderný e-shop –

Tretím modulom v balíčku Moderný e-shop je Periodická fakturácia. Stlačením jedného tlačidla vygenerujete faktúry ku všetkým objednávkam, pre ktoré máte tovar skladom. Je na Vás, či zvolíte hromadné uloženie všetkých vygenerovaných faktúr alebo budete potvrdzovať jednotlivé faktúry samostatne. Hneď potom sa môžete pustiť do vyskladňovania a chystania tovaru na odber.

Faktúry si môžete vytlačiť alebo ich rovno odoslať vašim zákazníkom vo formáte PDF alebo XML. Ak navyše každý mesiac fakturujete odberateľom faktúry za rovnaké služby, poteší vás funkcia automatického vystavenia a odoslania faktúr. Stačí, keď si nastavíte termíny, kedy majú byť faktúry odoslané.

„Skutočné uľahčenie práce s online predajom vám prinesie až balíček modulov, ktorý sme nazvali Moderný e-shop.“

Daniela Kirková
Obchodný manažér pre SOHO segment

S nastavením vám pomôžeme

V prípade, že by ste si s čímkoľvek nevedeli rady, je pre vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:30 k dispozícii Technická podpora na telefónnom čísle 02 / 492 123 45.

Ku každému modulu si môžete stiahnuť podrobnú dokumentáciu, ktorá vám pomôže s jeho nastavením: E-shop konektor, S3 Automatic, Periodická fakturácia.

Chcete mať aj vy Moderný e-shop?

Všetky tri moduly zaobstaráte v balíčku e-shop za výhodnú cenu 370 €.

V prípade, že niektorý z modulov z balíčka už máte, môžete si zvyšné moduly dokúpiť samostatne.

Ceny jednotlivých modulov sú:
E-shop konektor 240 Eur
S3 Automatic 160 Eur
Periodická fakturácia 130 Eur

Pokiaľ máte o tento balíček alebo jednotlivé moduly záujem, vyplňte formulár nižšie a do dvoch pracovných dní budete kontaktovaný našim obchodným oddelením.

Odoslaním súhlasíte s našimi zásadami pre spracovanie osobných údajov .