• Domov > Návody > Ako nastaviť novú výšku daňového bonusu v Money S3

Ako nastaviť novú výšku daňového bonusu v Money S3

Vediete v Money S3 zamestnancom mzdy ? Nezabudnite ešte pred spracovaním výplat za júl 2013 nastaviť správne daňový bonus!  Postup ktorý zvládnete Vám prinášame v tomto návode.

V menu Mzdy - Zamestnanci otvorte Kartu zamestnanca poberajúceho daňový bonus a cez tlačidlo "tri bodky" pridajte nové obdobie platnosti údajov - Júl 2013.

 

V záložke Mzdy - Nezdaniteľné čiastky kliknete na tlačidlo Deti a v Karte vyživovaného dieťaťa upravte sumu daňového bonusu na 21,41 €.

Tip: Na úpravu čiastky daňového bonusu je možné využiť aj aparát hromadných zmien v mzdách. Stačí označiť jednotlivých zamestnancov a spustiť Hromadné zmeny. V sprievodcovi hromadnými zmenami nadefinujete pridávané obdobie platnosti mzdových údajov (júl 2013) a nastavíte novú čiastku daňového bonusu. Program hromadne vytvorí vybraným zamestnancom nové obdobia aj so zadanými zmenami údajov.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

V prípade problémov s Vaším Money S3 kontaktujte prosím našu Zákaznícku podporu, a to buď písomne cez Zákaznícky portál, alebo telefonicky na čísle 0249 212 345 (iba pre užívateľov so zaplatenou službou Podpora a Aktualizácia 2020).