Skryť menu
Skryť formulár

Uvoľnená nová verzia Money S4 a Money S5 1.8.11.5116

Solitea, a.s. | 14. 12. 2017

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 s uhradenou službou Podpora a aktualizácia bola uvoľnená nová verzia 1.8.11.5116 (v distribúcii od 14.12.2017).

Nová zrýchlená verzia Money S4 a Money S5

  • Prinášame Vám novú verziu Money, do ktorej sme zapracovali veľký balík optimalizačných úloh, ktoré zabezpečia, že Vaše Money pobeží svižnejšie. Rýchlejšiu prácu pocítite najmä pri práci s dokladmi s väčším množstvom položiek (100 a viac). Tiež pri práci s aktivitami (v zoznamoch s väčším počtom aktivít).
  • Od minulej verzie môžete v zoznamoch dokladov využívať funkcionalitu Príznaky a Komentáre. A keďže sa Vám farebné vlajočky a vlastné komentáre veľmi zapáčili, na základe Vašich požiadaviek sme rozšírili túto funkcionalitu aj do ďalších zoznamov v Money. Ak ste si ešte Vaše Money neurobili farebnejšie, vyskúšajte to teraz.

Kompletný zoznam noviniek vo verzii v PDF.

[div class=warning]Nasadením novej verzie Money S4 a Money S5, mohlo dôjsť k zmene v komunikačnom rozhraní. Ak používate nadstavbové riešenia napojené na Money (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing a pod.) je potrebné spolu s novou verziou Money nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.
Kontaktujte prosím svojho dodávateľa.[/div]

[div class=warning]Pre komunikáciu so systémom Predajňa je nutné spolu s Money 1.8.11.5116 nainštalovať aj novú verziu Predajne 3.1.9.27117 (ak využívate pokladničný systém Predajňa s prenosom dát do Money cez modul Centrála PSQL).[/div]

[div class=warning] Upozorňujeme, že kompatibilita konkrétnej verzie operačného systému Microsoft Windows s našimi produktami, sa riadi oficiálnym dátumom ukončenia rozšírenej podpory operačných systémov spoločnosti Microsoft. Z tohto dôvodu systémy ERP Money od verzie 1.8.6 už nebudú podporovať operačný systém Windows Vista![/div]

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o inštaláciu novej verzie nás neváhajte kontaktovať na linke technickej podpory – 02 492 12344.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články

Minikurz online

Buďte
pri tom