Skryť menu
Skryť formulár

Uvoľnená nová verzia Money S4 a Money S5 1.8.2.4811

Solitea, a.s. | 07. 03. 2017

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 s uhradenou službou Podpora a aktualizácia bola uvoľnená nová verzia 1.8.2.4811 (v distribúcii od 7.3.2017).

5 najzaujímavejších noviniek Vám predstavíme hneď teraz:

Novinka č. 1: Kontrola nevyúčtovaných záloh

Pri vystavovaní nového dokladu po výbere dodávateľa/odberateľa Vás Money upozorní na nevyúčtované zálohy.

Novinka č. 2: Detaily dokladov v zozname firiem

V zozname Firiem pribudli detaily dokladov. Okrem prehľadu dokladov vystavených/prijatých od daného partnera uvidíte aj položky daného dokladu, zaúčtovanie, či jeho úhrady. Všetko bez toho, aby ste museli daný doklad otvoriť alebo sa prekliknúť do iného zoznamu.

Novinka č. 3: Prehľad všetkých dokladov, v ktorých sa vyskytuje daná položka katalógu 

Chcete vedieť, v ktorých faktúrach sa nachádza určitý tovar? Kliknite na nový detail Doklady v zozname katalógu. Doklady sú zobrazené v stromčekovej štruktúre podľa jednotlivých zoznamov dokladov.

Novinka č. 4: Definovanie prístupu k pripojeným dokumentom

K jednotlivým pripojeným dokumentom už nemusia mať prístup všetci zamestnanci. Pri ukladaní pripojených dokumentov, si jednoducho vyberiete, do ktorej skupiny bude dokument vložený a v prístupových právach si definujete úroveň prístupu zamestnancov k jednotlivým skupinám dokumentov.

Novinka č. 5: Hromadná zmena sadzby DPH na položkách dokladu

Na položkách faktúr a objednávok ľahko zmeníte sadzbu DPH pomocou hromadnej operácie.

Prehľadný zoznam noviniek vo verzii nájdete v PDF tu.

[div class=warning]Nasadením novej verzie Money S4 a Money S5, mohlo dôjsť k zmene v komunikačnom rozhraní, pre komunikáciu so systémom Predajňa, je nutné spolu s Money 1.8.2.4811, nainštalovať aj novú verziu Predajne 3.1.7 (ak využívate pokladničný systém Predajňa s prenosom dát do Money S4 cez modul Centrála PSQL).[/div]
[div class=warning] Ak používate nadstavbové riešenia Money S4/S5 (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing apod.) a akékoľvek individuálne riešenia v rámci Money S4/S5, je potrebné spolu s novou verziou Money S4/S5 nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.[/div]

V prípade akýchkoľvek otázok alebo v prípade záujmu o inštaláciu novej verzie nás neváhajte kontaktovať na linke technickej podpory – 02 492 12344.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články

Minikurz online

Buďte
pri tom