Skryť menu
Skryť formulár

Uvoľnená nová verzia Money S4 a Money S5 1.8.3.4855

Solitea, a.s. | 10. 04. 2017

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 s uhradenou službou Podpora a aktualizácia bola uvoľnená nová verzia 1.8.3.4855 (v distribúcii od 10.4.2017).

5 najzaujímavejších noviniek Vám predstavíme hneď teraz:

Novinka č. 1: Tlač záväzkov a pohľadávok podľa firiem

Stav záväzkov a pohľadávok ku dňu je možné tlačiť po skupinách pre jednotlivé firmy, zoskupené buď podľa fakturačnej adresy alebo názvu firmy.

Novinka č. 2: Kontrola nevyúčtovaných záloh

Prácu so zálohovými faktúrami Vám uľahčí ďalšia novinka. Pokiaľ sa pri vytvorení nového dokladu k uvedenému partnerovi evidujú nevyúčtované zálohy, Money automaticky zobrazí ponuku nevyúčtovaných záloh.

Novinka č. 3: Lepšia kontrola odpisov

V Majetku pribudla nová tlačová zostava Porovnanie odpisov, ktorá Vám poskytne na jednom mieste komplexný prehľad o odpisových plánoch, pohyboch majetku, ako aj rozdieloch medzi daňovými a účtovnými odpismi.

Novinka č. 4: Automatická ponuka vzájomného zápočtu

Pri uložení faktúr alebo záväzkových či pohľadávkových dokladov Money kontroluje, či pre daného obchodného partnera existujú neuhradené záväzky a pohľadávky. V takom prípade automaticky ponúkne optimálne hodnoty vzájomného zápočtu.

Novinka č. 5: Grafické zobrazenie väzieb medzi dokladmi

V novom detaile Väzby dokladov nájdete grafické zobrazenie väzieb medzi dokladmi, ktoré Vám pomôže pri dohľadaní nadväzujúcich dokladov.

Novinka Money S4, Money S5

Prehľadný zoznam noviniek vo verzii nájdete v PDF tu.

[div class=warning]Nasadením novej verzie Money S4 a Money S5, mohlo dôjsť k zmene v komunikačnom rozhraní, pre komunikáciu so systémom Predajňa, je nutné spolu s Money 1.8.3.4855, nainštalovať aj novú verziu Predajne 3.1.7 (ak využívate pokladničný systém Predajňa s prenosom dát do Money S4 cez modul Centrála PSQL).[/div]
[div class=warning] Ak používate nadstavbové riešenia Money S4/S5 (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing apod.) a akékoľvek individuálne riešenia v rámci Money S4/S5, je potrebné spolu s novou verziou Money S4/S5 nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.[/div]

V prípade akýchkoľvek otázok alebo v prípade záujmu o inštaláciu novej verzie nás neváhajte kontaktovať na linke technickej podpory – 02 492 12344.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články

Minikurz online

Buďte
pri tom