Skryť menu
Skryť formulár

Nová verzia Money S4 a Money S5 1.9.3

Solitea, a.s. | 18. 04. 2018

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 s uhradenou službou Podpora a aktualizácia, bola uvoľnená nová verzia 1.9.3.5252 (v distribúcii od 18.4.2018).

Nová verzia Money S4 a Money S5

Prinášame Vám novú verziu Money, ktorá obsahuje niekoľko noviniek pre uľahčenie práce v Režime prenesenia daňovej povinnosti (RPDP). Pri vybavovaní objednávok prijatých, ku ktorým existuje vystavená zálohová faktúra.

Kompletný zoznam noviniek vo verzii v PDF.

[div class=warning]Nasadením novej verzie Money S4 a Money S5, mohlo dôjsť k zmene v komunikačnom rozhraní. Ak používate nadstavbové riešenia napojené na Money (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing a pod.) je potrebné spolu s novou verziou Money nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.
Kontaktujte prosím svojho dodávateľa.[/div]

[div class=warning]Pre komunikáciu so systémom Predajňa je nutné spolu s Money 1.9.3.5252 nainštalovať aj novú verziu Predajne 3.2.0 (ak využívate pokladničný systém Predajňa s prenosom dát do Money cez modul Centrála PSQL).[/div]

[div class=warning] Upozorňujeme, že kompatibilita konkrétnej verzie operačného systému Microsoft Windows s našimi produktami, sa riadi oficiálnym dátumom ukončenia rozšírenej podpory operačných systémov spoločnosti Microsoft. Z tohto dôvodu systémy ERP Money od verzie 1.8.6 už nebudú podporovať operačný systém Windows Vista![/div]

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o inštaláciu novej verzie nás neváhajte kontaktovať na linke technickej podpory – 02 492 12344.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články

Minikurz online

Buďte
pri tom