Skryť menu
Skryť formulár

Money S4/S5 – uvoľnená nová verzia 1.3.12.2911

Solitea, a.s. | 11. 12. 2012

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 bola uvoľnená nová verzia 1.3.12.2911.

Vybrané novinky:

  • Nová verzia Vám umožní zadať vlastný názov súboru pri ukladaní dokladov do PDF. Štandardne sú teraz všetky súbory pomenované podľa vzoru Názov tlačovej zostavy – číslo dokladu. Toto východiskové nastavenie je možné zmeniť podľa Vašich individuálnych požiadaviek, pre každú skupinu dokladov tak môžete mať nadefinovaný iný názov PDF dokumentu, ktorý je v prípade odoslania dokladu e-mailom použitý aj ako predmet e-mailovej správy. Podrobnosti nájdete v prílohe v sekcii Pre administrátorov.
  • Potrebujete v sklade vidieť zásoby aj z podriadených skupín alebo vo faktúrach doklady zo všetkých skupín? Teraz je to možné, lebo na skupinách zoznamov bola rozšírená funkcionalita o možnosť zobrazenia záznamov (doklady, karty katalógu, položky cenníka apod.) aj z podriadených skupín pomocou tlačidla Vrátane podriadených.
  • Hromadná zmena dokladov Vám ušetrí čas! V každom zozname dokladov (okrem bankových výpisov a inventúrnych dokladov) je dostupná nová funkcia Hromadná zmena dokladov, ktorú vyvoláte pravým tlačidlom myši nad konkrétnym dokladom. Táto funkcia Vám umožní na označených dokladoch napríklad hromadnú zmenu kontrolingových premenných, dátumov, predkontácií a ďalších údajov v hlavičke dokladov ako aj na položkách.
  • Doplňujúce kontakty pre lepšie doručovanie zásielok. Na všetky doklady, ktoré obsahujú záložku Konečný príjemca, sme pridali možnosť evidovať pre konečného príjemcu kontaktný e-mail a telefón. Túto rozšírenú evidenciu využijú napríklad spoločnosti prevádzkujúce internetové obchody, aby mali pri expedícii tovaru rýchlo k dispozícii kontaktné údaje pre doručenie zásielky a kontaktovanie zákazníka. Podrobnosti nájdete v sekcii Obchod, odbyt, sklad / Adresár.
  • Sledujte zisk, na dokladoch, v novej verzii je to ľahšie. Na doklady Dodací list vystavený, Objednávka prijatá, Ponuka vystavená a Predajka vystavená bolo pridané nové pole Zisk %. Okrem finančného zobrazenia zisku v mene dokladu tak teraz uvidíte aj jeho percentuálne vyjadrenie.
  • Menej klikania Vám ušetrí čas pri práci na sklade. Sklady – položky dokladov: bolo upravené chovanie programu pre efektívnejšiu prácu so šaržami, výrobnými číslami a exspiráciami. Podrobnosti nájdete v sekcii Obchod, odbyt, sklad / Sklad

Kompletný popis všetkých zmien nájdete v PDF tu.

[div class=warning] Ak používate nadstavbové riešenia Money S4/S5 (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing apod.) a akékoľvek individuálne riešenia v rámci Money S4/S5, je potrebné spolu s novou verziou Money S4/S5 nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.[/div]

V prípade Vášho záujmu o inštaláciu novej verzie nás prosím kontaktujte – 02 492 12323, obchod@money.sk

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články