Skryť menu
Skryť formulár

Money S4/S5 – uvoľnená nová verzia 1.3.9.2826

Solitea, a.s. | 19. 09. 2012

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 bola uvoľnená nová verzia 1.3.9.2826.

Vybrané novinky:

  • Vylepšili sme tlačovú zostavu Prehľad predaja, ktorú nájdete v module Fakturácia. Tento report Vám umožní získať prehľadné informácie o predaji vybraného tovaru či služieb Vašim obchodným partnerom. Vďaka novým nastaveniam v Sprievodcovi tlačou prehľadu predaja môžete výslednú zostavu triediť podľa rôznych kritérií, a to aj viac úrovňovo. Zaujíma Vás, ktorý z Vašich partnerov mal najväčší obrat? Alebo aký tovar sa v určitom období predáva najviac? Vyskúšajte si nový Prehľad predaja.
  • Hotovostný predaj – aby mala obsluha pri príjme platby v hotovosti aj po uložení dokladu Predajka vystavená  dostupnú informáciu o tom, koľko vydať zákazníkovi, je možné si zobraziť stĺpec Zostáva vrátiť a potrebnú sumu budete mať vždy na očiach. Uvedená hodnota bude v programe uložená a je možné sa k nej kedykoľvek vrátiť, prípadne ju tlačiť na doklade Predajka vystavená.
  • Zapracovali sme ďalšie zmeny do modulu Kniha jázd – Cestovné príkazy. Zmeny sa týkajú predovšetkým stravného a vreckového, kompletný zoznam zmien nájdete v popise noviniek.
  • Rozšírili sme možnosti tlače Súvahy a Výsledovky podľa kontrolingových premenných. Pri voľbe Tlačiť samostatne a výbere konkrétnej kontrolingovej premennej  (napr. Strediska) sa vytlačí ako prvá výsledovka bez stredísk a následne toľko výsledoviek, koľko je použitých stredísk, na konci sa vytlačí pre kontrolu celkový súčet.

Kompletný popis všetkých zmien nájdete v PDF tu.

V prípade Vášho záujmu o inštaláciu novej verzie nás prosím kontaktujte – 02 492 12323, obchod@money.sk

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články