Skryť menu
Skryť formulár

Money S4/S5 – uvoľnená nová verzia 1.4.2.2962

Solitea, a.s. | 15. 02. 2013

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 bola uvoľnená nová verzia 1.4.2.2962.

Vybrané novinky:

  • Rozšírili sme funkcionalitu automatického pridania položky katalógu do skladových zásob a cenníkových cien. Doterajšia funkcionalita umožňovala automaticky pridať položku iba na predvolený sklad a do predvoleného cenníka. Teraz máte možnosť automaticky pridať položku katalógu na viac skladov alebo do viacerých cenníkov aj s možnosťou výberu skupiny.
  • Ak na karte Katalógu evidujete aj Príslušenstvo, máte teraz možnosť určiť, či ide o Voliteľné  príslušenstvo, u ktorého môžete pri výbere položky do dokladu vybrať, či sa v doklade použije alebo nie, alebo ide o príslušenstvo, ktoré bude do dokladu pridané automaticky. Navyše sme funkcionalitu Príslušenstva rozšírili o možnosť Ignorovať pomer príslušenstva voči počtu merných jednotiek hlavnej položky.
  • Do cenníka pribudla nová možnosť pre hromadný výpočet ceny pre zložené karty typu KompletVýrobok. Cenu kompletu alebo výrobku je možné vyrátať z podriadených komponentov (zo zložení) pomocou rôznych nastavení.
  • Editáciu úhrady z bankového výpisu je teraz možné uskutočniť aj zo strany hradeného dokladu. Ak na hradenom doklade (v zozname faktúr alebo pohľadávkových alebo záväzkových dokladov) zmeníte tlačidlom Úhrady hodnotu úhrady, táto zmena sa premietne aj do položky bankového výpisu. Pri uložení upravenej úhrady Money zobrazí otázku „Zmenil sa celkový obrat bankového výpisu. Prajete si pokračovať?" Ak zvolíte „áno", úhrada sa uloží a zmena sa premietne do položky bankového výpisu aj do zaúčtovania. Ak zvolíte „nie", zostane karta úhrady otvorená pre ďalšiu editáciu.
  • Tlačové zostavy Ziskovosť Výnosy boli rozšírené o možnosť filtrovania podľa kontrolingových premenných – stredisko, zákazka a činnosť

Kompletný popis všetkých zmien nájdete v PDF tu.

[div class=warning] Ak používate nadstavbové riešenia Money S4/S5 (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing apod.) a akékoľvek individuálne riešenia v rámci Money S4/S5, je potrebné spolu s novou verziou Money S4/S5 nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.[/div]

V prípade Vášho záujmu o inštaláciu novej verzie nás prosím kontaktujte – 02 492 12323, obchod@money.sk

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články