Skryť menu
Skryť formulár

Money S4/S5 – uvoľnená nová verzia 1.4.3.2987

Solitea, a.s. | 14. 03. 2013

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 bola uvoľnená nová verzia 1.4.3.2987.

Vybrané novinky:

  • Rozšírili sme možnosť elektronického podania účtovných výkazov. Súvahu a Výkaz ziskov a strát je teraz možné naimportovať do aplikácie eDANE a podať elektronicky.
  • Na uzatvorenej skladovej inventúre v záložke Výsledok inventúry pribudlo tlačidlo Zobraziť iba zásoby s rozdielom. Je tak možné si vybrať, či chcete vidieť všetky zásoby, alebo iba tie s rozdielom. Rovnaké tlačidlo je aj v detailu Výsledok inventúry.
  • Do zoznamu Zákazky bol pridaný nový detail Prehľad dokladov, kde sú zobrazené všetky doklady ku konkrétnej zákazke bez ohľadu na druh dokladu. V zozname sa zobrazujú tie doklady, ktoré majú zadanú konkrétnu zákazku v hlavičke dokladu, alebo na niektorej z položiek dokladu.  Nový detail Doklady naopak umožňuje zobraziť doklady podľa konkrétneho druhu, napr. iba faktúry, alebo objednávky a pod.
  • Rozšírili sme komunikáciu so systémom na hotovostný predaj Predajňa o možnosť importovať v rámci cenníkových cien príznak Nepodlieha zľave dokladu pre konkrétnu položku cenníka. Je teda možné v rámci jedného cenníka mať položky, na ktoré bude aplikovaná zľava za celý doklad ako aj položky, ktoré nepodliehajú zľave za celý doklad. Toto nastavenie využijete predovšetkým v prípade, ak v rámci jedného cenníka máte položky so štandardnou cenou, na ktorú chcete zľavu aplikovať, ako aj položky už zľavnené, na ktoré nechcete použiť ďalšiu zľavu zadanú za celý doklad.

Kompletný popis všetkých zmien nájdete v PDF tu.

[div class=warning] Ak používate nadstavbové riešenia Money S4/S5 (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing apod.) a akékoľvek individuálne riešenia v rámci Money S4/S5, je potrebné spolu s novou verziou Money S4/S5 nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.[/div]

V prípade Vášho záujmu o inštaláciu novej verzie nás prosím kontaktujte – 02 492 12323, obchod@money.sk

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články