Money S4/S5 – uvoľnená nová verzia 1.4.6.3083

Solitea, a.s. | 03. 07. 2013

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 bola uvoľnená nová verzia 1.4.6.3083.

Vybrané novinky:

  • Hromadné operácie sa teraz vykonávajú vždy iba pre aktívny záznam. Doteraz boli hromadné operácie vykonané iba pre označené položky. Od tejto verzie ak nie je označená položka, ale iba na nej stojí kurzor, operácia sa vykoná iba nad touto jedinou položkou. Ak sú označené konkrétne položky, operácia sa vykoná nad týmito označenými položkami.
  • Upravili sme formát homebankingu MultiCash pre UniCredit a zjednodušili sme načítanie výpisu – viac informácií nájdete v sekcii Účtovníctvo. Do ďalšej verzie pripravujeme podporu špecifického MultiCash pre TatraBanku, ktorý postupne nahrádza aktuálne podporovaný formát Gemini.
  • Funkcia Hromadná zmena dokladov bola rozšírená na zoznamy Položky faktúr vystavených, Položky faktúr prijatých, Položky objednávok prijatých a Položky objednávok vystavených.
  • Dátum a čas skladového pohybu - ak v rámci skladov využívate výdaj zásob do mínusu, môžete od teraz evidovať nie len informáciu o dátume skladového pohybu, ale aj presný čas uskutočnenia skladového pohybu (napr. 1.7.2013 13:30:06).  Toto Vám pomôže pri spätnom vykrývaní mínusových stavov naskladniť tovar presne pred požadovaný výdaj a následný Prepočet obstarávacích cien Vám usporiada jednotlivé príjmy a výdaje aj s ohľadom na presný čas skladových pohybov. Viac informácií nájdete v sekcii Sklady.
  • Optimalizovali sme aparát Skladovej uzávierky. Aj na veľkých skladoch s tisícami skladových zásob teraz vykonáte uzávierku za niekoľko minút.
  • Aby ste mohli efektívnejšie kontrolovať nastavené minimálne alebo maximálne požadované množstvá zásob na skladoch, doplnili sme na skladové doklady a faktúry možnosť nastaviť dve nové kontroly Pokles pod poistnú zásobu a Prekročenie obratovej zásoby. Pri ukladaní položky dokladu, alebo celého dokladu Vás tak Money upozorní, ak by po uložení dokladu došlo k poklesu zásoby pod nastavenú poistnú zásobu alebo k prekročeniu obratovej zásoby. Viac informácií nájdete v sekcii Sklady.
  • Doplnili sme zostavu Nadlimitné a podlimitné zásoby o možnosť zadať Koeficient obratovej zásoby, čo Vám umožní lepšie stanoviť hranicu pre nadlimitnú zásobu.  Viac informácií nájdete v sekcii Sklady.
  • Funkcia Upozorňovať na nevybavené položky rovnakého artiklu, ktorú poznáte z Objednávok vystavených je teraz dostupná aj v Objednávkach prijatých  a umožní Vám tak efektívnejšie riadiť objednávky Vašich zákazníkov.

Kompletný popis všetkých zmien nájdete v PDF tu.

[div class=warning] Ak používate nadstavbové riešenia Money S4/S5 (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing apod.) a akékoľvek individuálne riešenia v rámci Money S4/S5, je potrebné spolu s novou verziou Money S4/S5 nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.[/div]

V prípade Vášho záujmu o inštaláciu novej verzie nás prosím kontaktujte – 02 492 12323, obchod@money.sk

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články