Skryť menu
Skryť formulár

Uvoľnená nová verzia Money S4/S5 s elektron. podaním Kontrolného výkazu DPH

Solitea, a.s. | 29. 01. 2014

Pre používateľov informačného systému Money S4 a Money S5 bola uvoľnená nová verzia 1.5.1.3329

Hlavné novinky:

  • K dispozícii je tlač Kontrolného výkazu DPH podľa vzoru vydaného MF SR s rozšírením o podrobných rozpis dokladov, ktoré sa vo vzore kumulujú do jedného riadku. Pripravený je aj export súboru vhodný pre elektronické podanie na portáli finančnej správy.
    Money podporuje podanie riadneho aj opravného Kontrolného výkazu.

Podrobné informácie pre správne vyplnenie a podanie Kontrolného výkazu DPH nájdete v priloženom dokumente novinky Money 1.5.1.

  • S ohľadom na využívanie SEPA platieb, ktoré od februára nahrádzajú doterajšie domáce platby, boli upravené všetky dostupné homebankingy. Export príkazov na úhradu a import bankových výpisov sa teraz realizuje v požadovanom XML formáte.
  • Pre zjednodušenie práce pri zaúčtovaní predajok bola doplnená možnosť uložiť rôzne druhy nastavenia zaúčtovania predajok a následne využiť automatické zaúčtovanie predajok s použitím vybraného nastavenia.

Kompletný popis všetkých zmien nájdete v PDF tu.

[div class=warning] Ak používate nadstavbové riešenia Money S4/S5 (napr. JetWEB, Mobile, SmartEmailing apod.) a akékoľvek individuálne riešenia v rámci Money S4/S5, je potrebné spolu s novou verziou Money S4/S5 nainštalovať aj novú verziu týchto aplikácií.[/div]

[div class=info]Ak využívate systém Predajňa pre maloobchodný predaj je potrebné spolu s verziou Money 1.5.1. nainštalovať aj novú verziu Predajne 3.0.3. ![/div]

Ohľadom inštalácie verzie Money S5 prosím kontaktujte Vášho implementačného partnera.

Pozývame Vás na školenie k problematike Kontrolného výkazu DPH

Novela zákona o DPH a povinnosť odosielať Kontrolný výkaz kladie na firmy a ich účtovníkov nové a náročné povinnosti. Usmernenia a sprievodné materiály boli vydané a následne doplnené o množstvo zmien. Zorientovať sa v nich nie je ľahké. Preto Vám prinášame sériu odborných seminárov na túto tému. Prihlásiť sa môžete na školenie v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici alebo v Prešove.

Viac informácií aj s možnosťou rezervácie nájdete tu.

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo v prípade záujmu o inštaláciu novej verzie nás neváhajte kontaktovať – 02 492 12323, obchod@money.sk.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

Money S4, Money S5

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články

Minikurz online

Buďte
pri tom