Skryť menu
Skryť formulár

Uzávierka roka v Money S4/S5

Solitea, a.s. | 22. 11. 2012

Pripravte svoj ekonomický systém včas na nový účtovný rok

Koniec roka sa nezadržateľne blíži, čo pre mnohých z Vás znamená zvýšené pracovné nasadenie. Aby pre Vás bol koniec roka pri práci v Money S4 bez zbytočného stresu, pripravili sme pre Vás školenie zamerané práve na prípravu Money S4 na nový účtovný rok.

Na školení Vás naučíme, ako postupovať pri odsúhlasení účtovnej a dokladovej evidencie (saldo, banka, pokladnica, sklad), pri uzatvorení skladovej evidencie (prepočty obstarávacích cien, skladová uzávierka ...), na čo nezabudnúť pri účtovnej závierke a samozrejme ako si Vaše Money S4 nastaviť tak, aby ste od 1.1.2013 bez problémov fungovali v novom aj v starom účtovnom období.

Školenie sa uskutoční 5.12.2012 od 9:00hod. v sídle CÍGLER SOFTWARE na Račianskej 66, Bratislava.

Rezervácia školenia

Ďalšie školenia

V priebehu celého roka pre Vás pripravujeme aj ďalšie školenia, ktoré môžete využiť pre zdokonalenie Vašich znalostí a efektívnejšiu prácu s Money S4.  Vybrať si môžete školenie zamerané na účtovnú agendu alebo skladovú evidenciu. Pre správcov systému je určené školenie administrácie Money S4.

Podrobnosti ku školeniam a aktuálne termíny aj s možnosťou rezervácie nájdete na stránkach https://www.money.sk/money-s4/skolenia/

Individuálne školenia

Ak Vám nevyhovujú termíny školení, alebo chcete mať väčší priestor na riešenie Vašich vlastných otázok, ponúkame Vám možnosť individuálneho školenia / konzultácií v čase podľa Vašich možností. Individuálne školenie sa môže konať na našich učebniach alebo priamo v sídle Vašej spoločnosti. V prípade Vášho záujmu o individuálne školenie nás neváhajte kontaktovať (Ing. Pavol Garaj - pavol.garaj@csw.sk )

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články