Aktuálne informácie k súčasnej situáciíViac informácií

Získajte nové Money S3 verzia 16 s uvádzacou zľavou 30%

adminX | 02. 11. 2015

Nové Money S3 verzia 16 je  nabité novinkami, ktoré Vám uľahčia prácu teraz a aj v nasledujúcom roku 2016.

V čom je Money S3 verzia 16 lepšie ako predošlé verzie programu?

 • Je jednoduchšie
  Zjednodušili sme modul Servis a opravy, teraz ľahšie vybavíte reklamácie a záručné opravy. Zautomatizovali sme vyúčtovanie zálohových faktúr, teraz ich vyúčtujete jediným klknutím myši. Jednoducho zistíte aj to koľko zarábate, Váš zisk je vidieť priamo na položkách dokladov.
 • Je rýchlejšie
  Urýchlili sme výpočet a tlač prehľadových skladových zostáv. Obrat zásob, či ziskovosť odberateľov teraz Vám zaberie menej času. Rýchlejšie si overíte aj spoľahlivosť obchodných partnerov - platiteľov DPH. A to ako z adresára, tak aj priamo z dokladov.
 • Je komfortnejšie
  Doplnili sme možnosť voliteľne účtovať, alebo neúčtovať doklady, prípadne ich zaúčtovanie odložiť na účtovníka. Výsledkom je pohodlnejšia práca s programom, a menej klikania. S menšou námahou zvládnete aj Elektronické podania, alebo výmenu faktúr vo formáte ISDOC.

Presvedčte sa o výhodách novej verzie Money S3 a zvoľte si ju pre účtovanie v roku 2016. Uvádzacie zľavy 30 % platia len do konca mesiaca!

Pokračovať na cenník

 • Boli tieto informácie užitočné?
 • ÁnoNie

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články

Daňový kalendár

Ďalšie termíny

Slovník pojmov

eBook plný rád z praxe

Ako vybrať ekonomický a informačný systém

Ako vybrať ekonomický a informačný systém

Informácie k súčasnej situácií

V súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 sme prijali potrebné, interné opatrenia k eliminácii možnej nákazy, a tak väčšina našich zamestnancov v súčastnosti pracuje z domu.

Chceme Vás však uistiť, že naše služby držíme na rovnakej úrovni, na akú ste zvyknutí. To sa nezmení ani v prípade, že by opatrenia vlády trvalo dlhšiu dobu. Zákaznícka podpora našich produktov bude fungovať bez akýchkoľvek obmedzení. Každý pracovný deň budú naši konzultanti od 8:00 do 16:30 vybavovať Vaše telefonické a písomné požiadavky na:

Aktuálne informácie k súčasnej situácií Vám budeme prinášať tiež na našom blogu.