Zmeny a novinky Money S3 verzie 21.800

Solitea, a.s. | 29. 09. 2021

Dokument popisuje všetky novinky a podstatné zmeny medzi verziou 21.700 a verziou 21.800

Priznanie k DPH v režime OSS

  • Pre podnikateľov, ktorí sa zaregistrovali do osobitnej úpravy dane OSS sme pripravili Priznanie k DPH v režime OSS. OSS sa vás môže týkať ak predávate tovar na diaľku alebo poskytujete služby spotrebiteľom do iného členského štátu EÚ. Prvým zdaňovacím obdobím, v ktorom je možné OSS použiť je tretí štvrťrok 2021. Daňové priznanie za toto obdobie musí byť podané do 31.10.2021. Zostavu je možné podať iba elektronicky. 

Export účtovných výkazov do excelu

  • Účtovné výkazy ako napríklad výkaz Účtovná závierka POD alebo Účtovná závierka pre mikro účtovné jednotky môžete vyexportovať do Excelu a ďalej s údajmi pracovať. Pre všetky dostupné zostavy sme pripravili nové formuláre pre export do Excelu. Výkazy teraz pohodlne vyexportujete do Excelu priamo zo Sprievodcu tlačou účtovných výkazov a to aj hromadne.

Parametre zásob pre eshop

  • Parametre Zásob, ktoré sa obchodujú on-line cez e-shop  teraz môžete jednoducho spravovať v samostatne sprístupnenom zozname. Doteraz bol zoznam dostupný iba pri editácii Zásoby v zozname Zásoby na sklade. Po novom je k dispozícii priamo na karte Sklad / Nastavenie / Skladové zoznamy / Parametre. Podmienkou zobrazenia je zapnuté obchodovanie na internete. Zoznam Parametrov je možné exportovať do XML a importovať z XML.

Štítky článku

Money S3

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články