Účtovníctvo a fakturácia

Ste účtovník a začínate pracovať v ERP Money? Toto školenie je pre vás "kľúčom" k systému a ušetrí vám dlhé hodiny samoštúdia. V jednom dni sa dozviete, ako program nastaviť, ako pracovať s účtovým rozvrhom, zoznamami, cudzími menami, faktúrami a mnohými ďalšími funkciami, ktoré potrebujete pri svojej práci.

Dĺžka školenia 9:00 až 15:00
Úroveň
Pre začiatočníkov
Určené pre systém Money S4, Money S5
Cena 99 € bez DPH

Osnova školenia

Toto školenie je základ pre všetkých, ktorí účtujú v ERP Money. Ukážeme si, ako nastaviť účtovný rok, ako viesť zoznamy, zameriame sa na Pokladnicu a Banku a preberieme tlačové zostavy od účtovných výkazov cez súvahu až po výsledovku. Ďalej sa venujeme priznania k DPH, kontrolnému a súhrnnému výkazu a prenesenej daňovej povinnosti.

Prehľad všetkých tém:

 • Nastavenie agendy a účtovného roka
 • Zoznamy v účtovníctve
 • Prijaté faktúry
 • Pokladničné a bankové doklady, záväzky, pohľadávky
 • Interné doklady, vzájomný zápočet
 • Kontrola úhrad
 • Tlačové zostavy
 • Výstupy z účtovníctva
 • Zálohové a vyúčtovacie faktúry – príklad
 • Prenesená daňová povinnosť - príklad
 • Účtovné analýzy
 • Najčastejšie chyby v účtovníctve
 • Čo robiť, keď si neviem rady?

Lektori radi odpovedia na všetky vaše otázky.

Rezervácia školenia

Dátum Miesto Cena bez DPH Voľných miest Počet osôb

Vaše otázky píšte na kristina.pejkova@solitea.sk.

Miesta konania

Bratislava, Plynárenská 7/C

zobraziť popis cesty

Príjazd autom

V prípade príjazdu autom po obchvate odporúčame, zjazd na Prístavný most, na Prístavnú ulicu a z nej odbočiť na Plynárenskú ulicu. Parkovanie je možné na parkovisku pred budovou, cena parkovania je 2 €/hod, na štrkovom parkovisku pri budove 1 €/hod. alebo na okolitých plochách.

Prídete vlakom alebo autobusom?

Zo železničnej stanice (zastávka Hlavná stanica), Vám ide priamy spoj trolejbus č. 201 a vystúpite na zastávke Miletičova, ktorá je od nás vzdialená cca 200 metrov.
Z autobusovej stanice (zastávka Autobusová stanica), Vám idú priame spoje trolejbus č. 202, č. 212 alebo autobus č. 70, vystúpite na zastávke Miletičova.

Prešov, Kúpeľná 3

zobraziť popis cesty

Príjazd autom

Ak prichádzate po vnútornom miniobchvate Obrancov mieru-Pražská odporúčame smerovať na ul. 17. novembra a z nej na Kúpeľnú ulicu, ktorá je pri našej budove ukončená kruhovým bezplatným parkoviskom. Priamo pred budovou je platené parkovanie (prvá hodina zadarmo, každá ďalšia polhodina 0,50 €), pre vás však možnosť celodenného parkovania za 2 €.

Prídete vlakom alebo autobusom?

Zo železničnej aj autobusovej stanice idú smerom do centra Prešova trolejbusy č. 1, 4, 8 a vystúpite na zastávke Divadlo Jonáša Záborského, ktorá je od nás vzdialená cca 400 metrov, takže peši ste u nás do 5 minút okolo rozostavaného OC Fórum, Hotela Bélier a mestskej tržnice. Ak prídete vlakom odporúčame vystúpiť na malej stanici Prešov mesto, ktorá je od nás takisto peši do 5 minút cez ulice Zápotockého alebo Tarasa Ševčenka smerom na Všeobecnú zdravotnú poisťovňu.

Školenie Účtovníctvo a fakturácia stojí 99 € bez DPH pre jednu osobu.

Spôsob platby
Za školenie môžete zaplatiť prevodom na účet – platbu je možné zrealizovať po obdržaní zálohovej faktúry, ktorú vám zašleme po objednaní školenia.

Storno podmienky
Pokiaľ zistíte, že sa školenia nemôžete zúčastniť, napíšte nám na kristina.pejkova@solitea.sk najneskôr 48 hodín pred jeho začiatkom a my vám vrátime všetky peniaze. Ak školenie zrušíte neskôr, budeme vám účtovať storno poplatok vo výške 75% z ceny školenia. V ojedinelých prípadoch, kedy sme nútení školenie zrušiť, budeme vás informovať najneskôr 48 hodín pred jeho začiatkom. Záleží len na vás, či budete chcieť vrátiť peniaze alebo si školné prevediete na iný termín.