Šikovný účtovník

Objednajte si modul účtovné analyzy spoločne s modulmi S3 Automatic a Import dokladov z Excelu, v cenovo zvýhodnenom balíčku Šikovný účtovník. Výhodou tohto balíčka je príprava vlastných prehľadných analýz, automatizácia procesov a možnosť importu dokladov z iných účtovných systémov cez Excel.

CHCEM BALÍČEK MODULOV

Príprava vlastných analýz nebola nikdy jednoduchšia. S našim balíčkom si pripravíte vlastné analýzy a výstupy podľa vlastných potrieb. Následne ich viete posielať napríklad konateľom alebo iným oddeleniam firmy. Ak Vaši klienti používajú iné systémy než Money S3, modul Import z Excelu vám umožní naimportovať ich doklady bez zbytočných chýb.

Balíček Šikovný účtovník obsahuje moduly:

Účtovné analýzy

Vďaka modulu Účtovné analýzy si zefektívnite prácu, rýchlejšie vyčistíte saldo, zlepšíte si prehľad o ekonomických tokoch

Viac informácií o module

S3 Automatic

Modul vykonáva viac ako 14 operácií, s ktorými zrýchlite svoju prácu

Viac informácií o module

Import dokladov z Excelu

Doklady u iného účtovného systému nahráte rýchlo, ľahko a najmä bezchybne

Viac informácií o module

ucetni-analyzy

Účtovné analýzy

Modul účtovné analýzy je perfektným pomocníkom pre všetkých účtovníkov, pretože im každý mesiac ušetrí množstvo práce vďaka rýchlejšiemu čistenou salda. Okrem toho ponúka súhrnné účtovné dáta, ktoré zlepšia prehľad o ekonomických tokoch.

Tento modul je niečo ako dátová kocka nad účtovným denníkom a prehľadne vám zobrazí jednotlivé úrovne v zozname. Okrem toho tu nájdete účtovné analýzy, grafy, či tlačové výstupy, ktoré vám uľahčia vašu prácu. Zoznamy ľahko prevediete do Excelu, kde si pozriete jednotlivé agregačné úrovne ako:

 • Účet
 • IČO
 • Párovací symbol
 • Dátum
 • Stredisko
 • Zákazka
 • Činnosť

automatic

S3 Automatic

S3 Automatic za vás prevedie vybrané rutinné operácie a ušetrí vám veľa času. Predstavte si, že ráno prídete do práce a už budete mať v Money S3 stiahnuté všetky nové objednávky a faktúry a aktualizovaný stav vašich skladových zásob. Je to podobné, ako keď si ráno spustíte Outlook, v ktorom už budú stiahnuté nové správy a budú tučne označené ako neprečítané. Rovnaké to bude tiež v Money S3.

V intuitívnom rozhraní S3 Automatic si jednoducho vyberiete procesy, ktoré za vás modul bude vykonávať a nastavíte termín a frekvenciu opakovania. V S3 Automaticu si môžete nastaviť, aby sa vám o každom prenose poslal e-mail, že prenos prebehol úspešne. Voliteľne je možné nastaviť, aby sa e-mail odoslal len v prípade, keď došlo k prenosu nejakých dokladov alebo zásob, alebo len v prípade, že počas prenosu nastala chyba.

Mimo to, využijete S3 Automatic napríklad k:

 • odosielaniu e-mailových upomienok obchodným partnerom,
 • pravidelnému pripomínanie daňových povinností,
 • automatickému sťahovaniu kurzových lístkov NBS,
 • zálohovaniu a údržbe firemných dát,
 • alebo k hromadnému odoslaniu skôr neodoslanej pošty.

import-dokladu

Import dokladov z Excelu

S týmto modulom sa vám nestratia žiade dáta a je jedno či len na Money S3 prechádzate z iného systému alebo potrebujete z iného systému do Money S3 dáta naimportovať vašich klientov. Priamo do Money S3 z excelovskej tabuľky nahráte hlavičky dokladov vystavených aj prijatých faktúr, adresár alebo skladové položky vrátane počiatočnej príjemky. Pri importe sa skrátka zachovajú všetky dáta a vy neprídete o jediný riadok.

Modul Import dokladov z Excelu je základom pre prechod z iného systému na Money S3. Z vášho súčasného systému exportujte všetky doklady do excelovského dokumentu (s príponou .xls alebo .xlsx) a ľahko ich nahrajte do Money S3. Importujú sa:

 • vystavené a prijaté faktúry,
 • zálohové faktúry,
 • dobropisy,
 • pohľadávky a záväzky,
 • zásoby (vrátane kmeňových kariet).

S nastavením vám pomôžeme

V prípade, že by ste si s čímkoľvek nevedeli rady, je pre vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:30 k dispozícii Technická podpora na telefónnom čísle 02 / 492 123 45.

Ku každému modulu si môžete stiahnuť podrobnú dokumentáciu, ktorá vám pomôže s jeho nastavením: Účtovné analýzy, S3 Automatic, Import dokladov z Excelu.

Chcete mať aj vy Šikovný účtovník?

Všetky moduly zaobstaráte v balíčku e-shop za výhodnú cenu 230 €.

V prípade, že niektorý z modulov z balíčka už máte, môžete si zvyšné moduly dokúpiť samostatne.

Ceny jednotlivých modulov sú:
S3 Automatic 110 Eur
Účtovné analýzy 100 Eur
Import dokladov z Excelu 80 Eur

Pokiaľ máte o tento balíček alebo jednotlivé moduly záujem, vyplňte formulár nižšie a do dvoch pracovných dní budete kontaktovaný našim obchodným oddelením.

Odoslaním súhlasíte s našimi zásadami pre spracovanie osobných údajov .