Profil spoločnosti

Sme jedným z najvýznamnejších, tradičných výrobcov a dodávateľov IT riešení a služieb na trhoch Slovenskej a Českej republiky, určených predovšetkým pre segmenty malých, stredných a stredne veľkých spoločností.

Produktový rad MONEY (S3,S4,S5) sa stal spolu s poskytovaním súvisiacich služieb, synonymom inovatívnosti, spoľahlivosti a bezpečnosti práce s podnikovými informáciami. Dôkazom toho je viac ako stotisíc verných používateľov našich riešení a služieb.

História našej spoločnosti

Naša akciová spoločnosť CÍGLER SOFTWARE a.s. je výrobcom ekonomických systémov s pôsobnosťou na českom a slovenskom trhu už od roku 1990. Firma bola založená v roku 1990 ako rýdzo česká firma bez účasti zahraničného kapitálu. Vďaka neustálemu rastu nám prestala vtedajšia právna forma vyhovovať a preto sa v júli roku 1999 založila akciová spoločnosť CÍGLER SOFTWARE, a.s. so základným imaním 80 miliónov Kč. V máji roku 2000 sme vstupom na  na slovenský trh založili sa akciovú spoločnosť CÍGLER SOFTWARE Slovakia, a.s. Dnes máme štyri pobočky v Českej republike (Praha, Brno, Plzeň, Liberec) a dve na Slovensku (Bratislava, Prešov).

Od väčšiny výrobcov softvéru odlišujemepretože kladieme veľký dôraz na služby spojené s údržbou ekonomických systémov. Naším cieľom bola vždy spokojnosť zákazníka. Disponujeme vlastným školiacim a konzultačným strediskom v Bratislave a v Prešove. Podporu našich produktov zabezpečujeme prostredníctvom veľkého počtu certifikovaných partnerov vo všetkých regiónoch Slovenska.

Významný podiel na našich úspechoch má aj vysoká odborná kvalifikácia a seriózny prístup všetkých našich zamestnancov k zákazníkom. Dlhodobo sa snažíme o vybudovanie stabilného pracovného kolektívu s dôrazom na dobré medziľudské vzťahy založené na vzájomnej dôvere a lojalite.

Špecializované riešenia

CÍGLER SOFTWARE dnes uspokojuje požiadavky väčšiny zákazníkov:

  • Menším spoločnostiam, živnostníkom, účtovným kanceláriám je určený účtovný a ekonomický systém Money S3, ktorý patrí medzi jeden z najrozšírenejších účtovných systémov na Slovensku a v Čechách.
  • Stredným spoločnostiam odporúčame podnikový informačný systém Money S4, ktorý prináša vysokú mieru prispôsobivosti, jednoduchú ovládateľnosť, použitie SQL servera a veľmi rýchle nasadenie systému s vlastnosťami vyšších ERP systémov.
  • Veľkým spoločnostiam ponúkame podnikový informačný systém Money S5. Jedná sa o robustný systém s modernou architektúrou, ktorý vedľa bežných ekonomických a obchodných agiend pokrýva aj špecializované firemné riešenia.
  • Produktom Predajňa SQL oslovujeme celé spektrum zákazníkov, ktorí požadujú riešenie pokladničných systémov. Okrem pokladničného softvéru dodávame aj komplexný pokladničný hardvér.
  • Bezplatnou online fakturáciou iDoklad potom ponúkame nástroj na vystavovanie faktúr cez internet, dokonca aj z mobilných telefónov.

Kontakty:

 

Spýtajte sa nás

Pošlite nám otázku alebo nás kontaktujte.

Vaše meno*

Spoločnosť

E-mail*

Telefón

Vaša správa*

 

Naše ocenenia a certifikácie

Microsoft Gold Certified Partner European Seal of e-Excellence IT Produkt roka 2012 Certifikácia informačných systémov Money pre Windows Vista a Widows 7 IT produkt roka 2011 Microsoft Awards Winner 2011 Certifikát a Zlatá medaila Slovak Gold 2010 Ocenenie Computerworld Excellent 2010 Ocenenie IT časopisu CHIP IT Produkt roka 2010 Certifikát a Zlatá medaila Slovak Gold 2009 IT Produkt roka 2009 Microsoft Industry Awards Winner 2008 IT Produkt roka 2008 IT Produkt roka 2007 IT Produkt roku 2007