Pokladničné systémy

U nás si každý obchodník vyberie. Ponúkame registračné pokladnice a fiskálne tlačiarne s vynikajúcim pomerom cena/výkon pre menšie, stredné aj väčšie predajne. Buď samostatné, napojené na PC so skladom, alebo profesionálne s dotykovým displejom.

Rýchly, jednoduchý a pritom spoľahlivý predaj

Do našej ponuky pokladníc sme zaradili  vyspelé softvérové riešenia, ktoré splnia nároky podnikateľov na jednoduchý a rýchly predaj. Presvedčia Vás o tom naše referencie.

Zvoľte si klasické, alebo komfortné dotykové pokladnice

V našej ponuke nájdete klasické registračné pokladnice, ktoré môžete jednoducho “postaviť na pult a zapnúť”, ako aj výkonnejšie pokladnice s dotykovým displejom, ktoré ponúkajú množstvo užitočných funkcií.

Moderné doplnky pre komfort vašich zákazníkov

Každé predajné miesto môžete podľa vašich potrieb ďalej rozširovať. Ponúkame vám pokladničné zásuvky, snímače čiarového kódu a tlačiarne čiarového kódu, zákaznícke displeje, pokladničné klávesnice a ďalšie. Sme pripravení vyplniť akékoľvek požiadavky na technické vybavenie pokladničného miesta.

Prepojenie predaja so skladovým hospodárstvom

Prepojte vašu pokladnicu so systémami Money S3Money S4 aj Money S5, hlavne s ich skladovým hospodárstvom a účtovníctvom. Mimo možnosti predaja priamo zo skladu získavate výhodu v podobe perfektného prehľadu o vašom predaji, kontrole stavov zásob a ďalších informácií.

Garantovaný servis a podpora

Sme vašimi partnermi po celú dobu využívania dodaného riešenia. Ako servisná organizácia zabezpečujeme opravu do dvoch dní. Viac informácií o všeobecných obchodných podmienkach vykonávania servisu elektronických registračných pokladníc nájdete v PDF tu.

Máte záujem o registračnú pokladnicu alebo pokladničný systém?

Skontaktujte sa s nami. Pýtajte se na čokoľvek, čo vás zaujíma. Sme pripravení vypočuť vaše priania a požiadavky. Volajte prosím na tel. 02  4921 2323, pošlite nám e-mail na adresu pos@money.sk. Ochotne vám poradíme.

Prečo využiť riešenia
CÍGLER SOFTWARE?

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Máte záujem o POS?

  Ozveme sa Vám späť!

  Vaše meno*

  Spoločnosť

  Email*

  Telefón

  Vaša správa*