Počas školenia vás naučíme

Detailne a prakticky sa zameriame na základné procesy v Money S3. V priebehu štyroch jednotlivých lekcií sa zoznámime s intuitívnym používateľským rozhraním vrátane ovládacieho panela a navigácie na ploche. Prevedieme vás základným nastavením novej agendy a ukážeme vám, ako efektívne vytvárať a spravovať adresy a skupiny adries. Naučíme sa vytvárať a upravovať faktúry a preskúmame rôzne typy faktúr a spôsoby ich tlače a úhrady. Venovať sa budeme aj nastaveniu skladu a prepojeniu skladových kariet s fakturačným systémom.

Blok 1

Ovládanie programu a vytvorenie agendy

V tejto lekcii sa zoznámime s kľúčovými prvkami používateľského rozhrania Money S3 vrátane ovládacieho panela, spodnej lišty a pracovnej plochy. Ďalej sa budeme venovať procesu vytvárania novej agendy od začiatku až po jej základné nastavenie.

Blok 2

Práca s adresárom

V tejto lekcii sa zameriame na základné a pokročilé techniky efektívnej správy adries. Naučíme sa vytvárať nové adresy v programe, spravovať ich a používať pri každodennej práci.

Pozrieme sa aj na to, ako usporiadať adresy do skupín a ako ich filtrovať, čo vám umožní rýchlo nájsť potrebné kontakty a efektívne s nimi pracovať.

Blok 3

Práca s faktúrami a ich úhrada

V tejto lekcii sa naučíme správne vytvárať a upravovať vystavené a prijaté faktúry. Prejdeme si všetky dôležité časti faktúr, vysvetlíme si rôzne typy faktúr a ukážeme si, ako ich efektívne tlačiť.

Naučíme sa tiež rôzne spôsoby úhrady faktúr pomocou hotovostných a bankových dokladov, ktoré zahŕňajú hotovostné aj bezhotovostné operácie.

Blok 4

Základy práce so skladom

V tejto lekcii sa zameriame na proces vytvorenia jednoduchého skladu a nastavenie základných skladových kariet. Naučíme sa, ako tieto karty efektívne prepojiť s faktúrami, čo je nevyhnutné na správnu evidenciu zásob a ich pohybov. Všetkým vás prevedieme krok za krokom, aby ste získali pevné základy na správu skladu v Money S3.

Minimálne potrebná verzia Money S3: 23.700

Školenie je k dispozícii počas CELÉHO ROKA od zakúpenia!

Pre koho je online školenie určené?

Školenie je ideálne pre nováčikov, ktorí chcú získať pevné základy pre prácu s Money S3. Či už ste nezávislý profesionál alebo člen účtovného tímu vo väčšej firme, toto školenie vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete na efektívne používanie Money S3 na správu finančných záznamov, zjednodušenie daňových procesov a optimalizáciu každodenných účtovných operácií.

Kedy sa on-line webinár koná

12. 6. 2024
9:00-12:00 hodín

On-line cez webový nástroj Livestorm
(nemusíte si nič inštalovať, na pripojenie od nás dostanete webový odkaz)

Do on-line webinára zostáva...
Dní
Hodín
Minút
Cena za celé školenie 49 € Cena bez DPH
Školenie máte dostupné 12 mesiacov od zakúpenia.

Objednajte si online školenie

Zakúpením získate prístup k on-line školeniu pre 1 osobu a jeho záznam po skončení webinára.

Mám záujem o predtočený záznam Mám záujem o živé vysielanie s možnosťou otázok
Termín online školenia: 04.06.2024 (09:00 hod.)
Povinné pole. Zadajte prosím meno aj priezvisko oddelené medzerou.
Povinné pole.
Povinné pole. Zadané IČO nie je platné.
Povinné pole.
Povinné pole. Telefon má neplatný formát.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole. Uplatniť zľavový kód
Povinné pole.
Celková cena: 49 € bez DPH


* Povinná položka

Odoslaním súhlasíte s našimi zásadami spracovania osobných údajov

Školenia si môžete zaplatiť online cez platobnú bránu alebo zálohovou faktúrou. V prípade záznamu obdržíte po zaplatení odkaz, cez ktorý môžete záznam webinára pozrieť, koľkokrát budete chcieť. V prípade živého vysielania obdržíte do pár desiatok minút prístup, pomocou ktorého sa na online školenie v deň konania prihlásite. Prístupy k vám dorazia z aplikácie Livestorm, v ktorej sa online školenie bude konať. Aby ste nezabudli, konanie seminára vám dvakrát pripomenieme - týždeň vopred a deň vopred.

Rezervácie a otázky

Stačí, keď nám zavoláte alebo napíšete na obchodné oddelenie Money S3 a my vybavíme všetky vaše dotazy - telefón +421 249 212 323 | e-mail: obchod@money.sk

Ako funguje získanie záznamu

Po zaplatení obdržíte obratom odkaz, cez ktorý si záznam školania môžete pozrieť koľkokrát budete chcieť. Odkaz má platnosť 12 mesiacov.

Radka Rybanská

Radka Rybanská
Radka Rybanská

Radka má dvojročné skúsenosti v odbore a v súčasnosti je senior softvérovou konzultantkou pre účtovný softvér Money S3 v spoločnosti Seyfor.

Je držiteľkou inžinierskeho titulu z PEF Mendelovej univerzity v Brne v odbore Riadenie a ekonomika podniku.

Profesijne sa zaujíma o napojenie Money S3 a iDokladu, modul Inbox, sklady, prepojenie s e-shopmi a napojenie iných externých strán.