Získajte neustále aktualizovaný účtovný systém

Majte istotu, že Vaše účtovníctvo vediete v systéme pracujúcom s platnou legislatívou. Vďaka službe Podpora a Aktualizácia Vám do Money S3

automaticky nahrávame všetky príslušné legislatívne zmeny. Môžete sa tešiť aj na pohotovú telefonickú a písomnú podporu alebo novinky a vylepšenia, ktoré vydávame každý mesiac.

Pravidelná aktualizácia Money S3 podľa legislatívy
Kedykoľvek naši poslanci schvália nový zákon, ktorý sa dotýka práce v Money S3, okamžite začíname s jeho implementáciou. Máte tak istotu, že v deň nadobudnutia účinnosti zákona už je váš systém pripravený - a vy pracujete podľa platnej legislatívy. Bez služby Podpora a aktualizácia Vaše Money S3 rýchlo zastaráva – a už po roku alebo dvoch môže byť nepoužiteľné.

Rýchla telefonická a písomná podpora
Potrebujete poradiť s jednoduchými požiadavkami - napríklad faktúrou, upomienkou alebo napríklad úpravou cenníku? Stačí zdvihnúť telefón alebo napísať cez zákaznícky portál – Vašu otázku zodpovieme čo najskôr. S Podporou a aktualizáciou získate až 10 hovorov ročne. Ak by vám to nestačilo, pozrite sa na našu Prémiovú podporu.

U zložitejších požiadaviek využite našu službu individuálneho servisu, v rámci ktorého sa pripojíme k Vášmu počítaču cez vzdialenú plochu, prípadne prídeme osobne ku Vám do firmy.

Každý mesiac novinky a vylepšenia
Každý mesiac vydávame novú verziu Money S3, ktorá obsahuje užitočné novinky a vylepšenia. Niektoré z nich vznikajú na základe vašich požiadaviek, iné pre Vás vymýšľame my.

Všetky ale majú jedno spoločné: významne Vám uľahčujú prácu v programe.

Koľko za danú službu zaplatíte?
Službu získate zdarma na celý kalendárny rok, počas ktorého program kupujete. Pokiaľ ho kupujete v období od septembra do decembra, získate tuto službu zdarma i na rok nasledujúci. Ďalšie roky sa ceny riadia aktuálnym cenníkom. V prípade, že obnovujete službu a minimálne rok pred tým, ste službu nemali aktívnu, platí sa 1,5-násobok cenníkovej ceny.

Hľadáte najnovšiu verziu?

Máte Money S3 a chcete si ho aktualizovať? Prejdite na Zákaznícky portál.

Cenník služby Podpora a aktualizácia

Cena za rok Cena pre ďalší PC za rok
Money S3 Mini 59 € 27 €
Money S3 Lite 66 € 27 €
Money S3 Sklad 69 € 27 €
Money S3 Office 114 € 42 €
Money S3 Professional 199 € 42 €

Ceny sú bez DPH.

Cenník služby Podpora Prémium

Služba Podpora Prémium je tu pre všetkých používateľov, ktorí potrebujú komunikovať s našou zákazníckou podporou, viac než 10x za rok (10 hovorov je súčásťou základnej ceny za službu Podpora a aktualizácia).

Podpora Prémium
Telefonická podpora V základnej cene: 5 hodín
K rozšíreniu: 3 hodiny s možnosťou opakovaného nákupu (+ 99 €)
Písomná podpora do 8 hodín – prvá reakcia
do 24 hodín – vyriešenie požiadavku
Základná cena 139 €

Ceny sú bez DPH.