E-shop konektor pre internetové obchody

Na pár kliknutí preniesť tovar aj s fotografiami z účtovného systému priamo do e-shopu. A z e-shopu rovnako jednoducho poslať objednávky rovno do účtovníctva. Presne tak Vám zjednoduší prácu modul E-shop konektor.

Popis modulu 

Stačí len nastaviť prepojenie Money S3 s e-shopom zadaním:

 • Typu obchodu
 • Prístupovej adresy
 • Hesla

Tovar, ktorý chcete na internete ponúkať, potom usporiadajte do prehľadných skupín. Zákazník sa podľa nich v e-shope lepšie orientuje a ľahšie si vyberá tovar. Vybrané skupiny potom označíte a jediným tlačidlom položky prenesiete zo skladu priamo do e-shopu. A to aj s obrázkami, s popismi a s cenami. Akonáhle si potom zákazník objedná v e-shope tovar, príde Vám objednávka aj do Money S3.

Pre začatie obchodovania je dôležitý výber tovaru, ktoré chcete ponúkať na internete. Zásoby, ktoré budete chcieť ponúkať na internete, stačí v zozname zásob len označiť ikonou pomocou voľby Obchod na internete.
Na Karte zásoby pre Obchod na internete nastavujete:

 • Popis tovaru
 • Výrobcu
 • Zľavu vyjadrenú v %
 • Informáciu, či sa jedná o novinku, výpredaj, pripravuje sa alebo nepredávať
 • Parametre
 • Alternativy
 • Príslušenstvo
 • Obrázok

Zobrazit obrázek v plné velikosti

30minútová ukážka
Vyberáte Money S3 a nechce sa vám klikať a skúšať? Nechajte to na nás, predstavíme vám ho ZADARMO.
Ukázka Money S3

Komunikácia s e-shopmi

E-shop konektor vám umožní priame prepojenie Money S3 s najrozšírenejšími e-shopmi na Slovensku a v Českej republike. Ak tak prevádzkujete viac e-shopov, môžete cez Money S3 ovládať napríklad všetky naraz. Modul pritom prijíma a odosiela všetky potrebné dáta týkajúce sa:

 • Zákazníkov
 • Objednávok
 • Tovaru (vrátane farby, rozmerov, alternatív alebo napríklad príslušenstva)

Dáta prenáša v univerzálnom formáte XML. E-shop preto musí takúto komunikáciu podporovať. Hoci pre väčšinu internetových obchodov je výmena dát vo formáte XML samozrejmosťou, radšej si všetko vopred overte u svojho dodávateľa.

Prepojenie e-shopu s Money S3 pomocou E-shop konektora

Prepojiť Money S3 s vaším e-shopom pomocou E-shop konektora zvládnete aj bez pomoci vývojárov či programátorov. Stačia vám k tomu len 3 kroky.

 1. Kontaktujte svojho dodávateľa e-shopu a overte si, že podporuje komunikáciu s Money S3 pomocou E-shop konektora. Alebo si rovno vyberte niektorého z preferovaných dodávateľov, ktorí prepojenie cez E-shop konektor ponúkajú. Ich zoznam nájdete o niekoľko riadkov nižšie.
 2. Objednajte si u nás modul E-shop konektor pro Money S3 a nainštalujte ho.
 3. V Money S3 na karte Money / Možnosti a nastavenia / Obchodovanie na internete zvoľte prepojenie s E-shop konektorom, vyberte nastavenie priečinkov pre prenos dát (lokálne, sieťové alebo FTP) a môžete začať pracovať.

Podrobnú dokumentáciu pre modul E-shop konektor si môžete stiahnuť TU.

Získajte modul E-shop konektor behom chvíle

Cena modulu je 240 Eur bez DPH. Všetky výhody modulu E-shop konektor získate pri zakúpení niektorého z kompletov. Komplety si objednajte priamo cez e-shop alebo na našom obchodnom oddelení na tel.: +421 249 212 323. Výhody modulu môžete bezplatne využívať vo verzii Money S3 Štart.

Modul si môžete zakúpiť ku kompletom:

Riešenie internetových obchodov

Money S3 ľahko prepojíte s radom e-shopov na Slovensku. Či už vďaka E-shop konektoru, alebo pomocou všeobecnej komunikácie prostredníctvom XML. Bližšie informácie o možnostiach prepojenia získate u svojho dodávateľa e-shopu. Pozrite sa, s akými e-shopmi dokážeme Money S3 prepojiť.

Ste výrobcovia e-shopu, poskytujete napojenie na Money S3 a nenašli ste sa v našom zozname? Kontaktujte nás.

Vývojárska príručka

Ste vývojár internetového obchodu a chcete napojiť vašu aplikáciu na Money S3? Všetko potrebné nájdete tu.