E-shop konektor pre internetové obchody

Na pár kliknutí preniesť tovar aj s fotografiami z účtovného systému priamo do e-shopu. A z e-shopu rovnako jednoducho poslať objednávky rovno do účtovníctva. Presne tak Vám zjednoduší prácu modul E-shop konektor.

Popis modulu 

Stačí len nastaviť prepojenie Money S3 s e-shopom zadaním:

 • Typu obchodu
 • Prístupovej adresy
 • Hesla

Tovar, ktorý chcete na internete ponúkať, potom usporiadajte do prehľadných skupín. Zákazník sa podľa nich v e-shope lepšie orientuje a ľahšie si vyberá tovar. Vybrané skupiny potom označíte a jediným tlačidlom položky prenesiete zo skladu priamo do e-shopu. A to aj s obrázkami, s popismi a s cenami. Akonáhle si potom zákazník objedná v e-shope tovar, príde Vám objednávka aj do Money S3.

Pre začatie obchodovania je dôležitý výber tovaru, ktoré chcete ponúkať na internete. Zásoby, ktoré budete chcieť ponúkať na internete, stačí v zozname zásob len označiť ikonou pomocou voľby Obchod na internete.
Na Karte zásoby pre Obchod na internete nastavujete:

 • Popis tovaru
 • Výrobcu
 • Zľavu vyjadrenú v %
 • Informáciu, či sa jedná o novinku, výpredaj, pripravuje sa alebo nepredávať
 • Parametre
 • Alternativy
 • Príslušenstvo
 • Obrázok

Zobrazit obrázek v plné velikosti

Komunikácia s e-shopmi

E-shop konektor vám umožní priame prepojenie Money S3 s najrozšírenejšími e-shopmi na Slovensku a v Českej republike. Ak tak prevádzkujete viac e-shopov, môžete cez Money S3 ovládať napríklad všetky naraz. Modul pritom prijíma a odosiela všetky potrebné dáta týkajúce sa:

 • Zákazníkov
 • Objednávok
 • Tovaru (vrátane farby, rozmerov, alternatív alebo napríklad príslušenstva)

Dáta prenáša v univerzálnom formáte XML. E-shop preto musí takúto komunikáciu podporovať. Hoci pre väčšinu internetových obchodov je výmena dát vo formáte XML samozrejmosťou, radšej si všetko vopred overte u svojho dodávateľa.

Prepojenie e-shopu s Money S3 pomocou E-shop konektora

Prepojiť Money S3 s vaším e-shopom pomocou E-shop konektora zvládnete aj bez pomoci vývojárov či programátorov. Stačia vám k tomu len 3 kroky.

 1. Kontaktujte svojho dodávateľa e-shopu a overte si, že podporuje komunikáciu s Money S3 pomocou E-shop konektora. Alebo si rovno vyberte niektorého z preferovaných dodávateľov, ktorí prepojenie cez E-shop konektor ponúkajú. Ich zoznam nájdete o niekoľko riadkov nižšie.
 2. Objednajte si u nás modul E-shop konektor pro Money S3 a nainštalujte ho.
 3. V Money S3 na karte Money / Možnosti a nastavenia / Obchodovanie na internete zvoľte prepojenie s E-shop konektorom, vyberte nastavenie priečinkov pre prenos dát (lokálne, sieťové alebo FTP) a môžete začať pracovať.

Podrobnú dokumentáciu pre modul E-shop konektor si môžete stiahnuť TU.

Získajte modul E-shop konektor behom chvíle

Cena modulu je 240 Eur bez DPH. Všetky výhody modulu E-shop konektor získate pri zakúpení niektorého z kompletov. Komplety si objednajte priamo cez e-shop alebo na našom obchodnom oddelení na tel.: +421 249 212 323. Výhody modulu môžete bezplatne využívať vo verzii Money S3 Štart.

Modul si môžete zakúpiť ku kompletom:

Riešenie internetových obchodov

Money S3 ľahko prepojíte s radom e-shopov na Slovensku. Či už vďaka E-shop konektoru, alebo pomocou všeobecnej komunikácie prostredníctvom XML. Bližšie informácie o možnostiach prepojenia získate u svojho dodávateľa e-shopu. Pozrite sa, s akými e-shopmi dokážeme Money S3 prepojiť.

Ste výrobcovia e-shopu, poskytujete napojenie na Money S3 a nenašli ste sa v našom zozname? Kontaktujte nás.

Vývojárska príručka

Ste vývojár internetového obchodu a chcete napojiť vašu aplikáciu na Money S3? Všetko potrebné nájdete tu.

Minikurz 2023

Zúčastnite sa Minikurzu online

Prihláste sa na obľúbený bezplatný Minikurz. Pripravili sme pre vás veľa noviniek.

Prihlásiť sa zadarmo