Kniha jázd

Vďaka modulu Kniha jázd získate istotu, že žiadny meter, ktorý najazdíte, neunikne evidencii v Money. Na systém sa spoľahnete i pri evidencii školení pre šoférov či termínoch technických kontrol.

Popis modulu 

Šikovný nástroj pre evidenciu každého kilometra

Vaše cesty na stretnutia a jednania by mali byť rýchle a pohodlné. A taká je aj ich evidencia v Money S3. jednoducho stačí, keď zo zoznamu vyberiete vodiča a Kniha jázd dosadí jeho vozidlo. Modul zjednoduší práci i vtedy, keď zadáte počiatočný alebo koncový stav tachometra. Systém sám dopočíta prejdené kilometre.

Pokiaľ pravidelne jazdíte do banky, stačí cestu v Knihe jázd zadať do zoznamu častých jázd. Money po jej vybraní automaticky dosadí účel cesty, ale aj prejdené kilometre. Jazdy môžete viesť aj na jednotlivé zákazky a tie potom vytlačiť v prehľadnej zostave.

Money za vás postráži termín technickej kontroly

Do evidencie vozidiel k služobným aj súkromným vozidlám vyplníte základné informácie ako je ŠPZ, číslo motora či priemerná spotreba. Pridajte si tam aj dátumy kontroly STK, emisií či pravidelné prehliadky a Money za vás postráži termíny. V prípade, že niektorý premeškáte, upozorní vás nato v zozname vozidiel.

Firemné vozidlá priradíte zamestnancom z evidencie vodičov. V nej nájdete napríklad tiež informáciu o tom, kedy bol vodič naposledy na školení.

Ak chcete viac, objednajte si voliteľný modul

Ak veľa cestujete a nestačí vám samotný modul Kniha jázd, rozšírte si Money S3 o voliteľný modul Kniha jázd a cestovné náhrady, v ktorom:

  • nájdete mapy Slovenska a celej Európy,
  • naplánujete najvýhodnejšiu trasu,
  • vystavíte cestovné príkazy,
  • automaticky vygenerujete Knihu jázd podľa stavu tachometra.

Systém za vás automaticky vytvorí Knihu jázd vrátane drobných ciest a spätne doplní potrebné údaje.

Modul Kniha jázd získate v niektorom z našich kompletov

Všetky výhody modulu Kniha jázd získate pri zakúpení niektorého z kompletov. Komplety si objednajte priamo cez e-shop alebo na našom obchodnom oddelení na tel.: +421 249 212 323. Výhody modulu môžete bezplatne využívať vo verzii Money S3 Štart.

Modul je súčasťou kompletov: