Online školenie

Efektívne nastavenie programu Money S3

Počas školenia vás naučíme

Detailne a prakticky sa zameriame na efektívnu prácu v systéme Money S3. V priebehu štyroch samostatných lekcií sa naučíme optimalizovať nastavenia Money S3 na rýchlejšiu a pohodlnejšiu prácu. Naučíme sa efektívne používať rýchle klávesové skratky a prispôsobiť používateľské rozhranie a nastavenia vašim špecifickým potrebám. Pozrieme sa aj na pokročilé filtrovanie a ukážeme si, ako využiť integrované nástroje, ako sú napríklad Pripomienkovač alebo modul Money S3 Automatic.

Lekcia 1

Programové prostredie a inteligentné klávesové skratky

25 minút

V tejto lekcii sa pozrieme na to, ako vám Money S3 môže uľahčiť každodennú prácu. 

Predstavíme si, ako efektívne pracovať s pracovným prostredím Money S3. Uvidíme, ako si uľahčiť prácu pomocou záložiek, ako si zlepšiť orientáciu pomocou navigátora a legendy a ako pracovať s obľúbenými položkami pre rýchly prístup k najčastejšie používaným funkciám. Naučíme sa, ako správne používať a upravovať zoznamy a stĺpce pre maximálnu prehľadnosť a efektívnosť a ako používať klávesové skratky.

Všeobecný zoznam preberaných oblastí:

 • Záložky a práca so záložkami
 • Vyhľadávanie, navigátor, legenda, uzamykanie, farby
 • Obľúbené položky
 • Práca so zoznamami a stĺpcami (výber, triedenie)
 • Možnosti označovania/zrušenia označenia záznamov + klávesové skratky
Lekcia 2

Prístupové práva, konfigurácia používateľov a typy dokumentov

41 minút

V tejto lekcii sa zameriame na optimalizáciu Money S3, aby bola vaša práca rýchlejšia a efektívnejšia.

Podrobne si rozoberieme, ako nastaviť prístupové práva a prispôsobiť konfiguráciu používateľov tak, aby vyhovovala konkrétnym potrebám a procesom vašej spoločnosti. Preskúmame tiež, ako si uľahčiť prácu v časti fakturácie a ako využiť nastavenia typu dokladu na zjednodušenie účtovných operácií.

Všeobecný zoznam preberaných oblastí:

 • Konfigurácia používateľa a všeobecné možnosti
 • Ukážka sekcie fakturácie
 • Prístupové práva (rozdiel medzi právami a konfiguráciou)
 • Číselné rady
 • Typy dokladov
Lekcia 3

Možnosti filtrovania a príznaky

22 minút

V tejto lekcii sa podrobne zoznámime s pokročilými funkciami filtrovania, ktoré poskytuje Money S3. Tieto funkcie sú kľúčom k efektívnej práci v prostredí s viacerými používateľmi a pomôžu vám rýchlo nájsť potrebné informácie.

Podrobne si vysvetlíme, ako používať vlajky na označenie dôležitých záznamov a dokumentov a možnosti pripojenia dokumentov k záznamom. 

Prejdeme si všetky postupy od jednoduchých až po tie najpokročilejšie, aby ste mohli naplno využiť potenciál Money S3 na organizáciu a vyhľadávanie údajov.

Všeobecný zoznam preberaných oblastí:

 • Vlajky
 • Pripájanie dokumentov
 • Filtrovanie záznamov
 • Jednoduché a pokročilé postupy
Lekcia 4

Pripomienkovač, prepojenie externých aplikácií a iných nástrojov

37 minút

V tejto lekcii začneme s Pripomienkovačom, ktorý je neoceniteľným nástrojom na správu úloh a termínov. Potom sa ponoríme do možností automatizácie programu, ktoré vám ušetria veľa manuálnej práce, rozšíria možnosti správy údajov a integrácie s inými systémami.

Budeme diskutovať o automatizovaných činnostiach, ktoré uľahčujú bežné úlohy, a pozornosť budeme venovať opakovaným činnostiam, ktoré môžu automatizovať rutinné procesy.

Následne sa zameriame na modul S3 Automatic. Lekciu uzavrieme modulom MODO, ktorý sa používa na mobilné vystavovanie skladových dokladov.

Všeobecný zoznam preberaných oblastí:

 • Automatické a opakované akcie (vypnutie programu a pripomenutie)
 • S3 Automatický modul
 • MODO

Minimálne potrebná verzia Money S3: 23.700

Školenie je k dispozícii počas CELÉHO ROKA od zakúpenia!

Pre koho je online školenie určené?

Školenie je určené používateľom, ktorí hľadajú spôsoby, ako zefektívniť a zjednodušiť svoj pracovný postup v Money S3. Je ideálne pre tých, ktorí chcú maximalizovať svoju produktivitu tým, že sa naučia používať funkcie a nástroje, ktoré program ponúka. Či už ste začiatočník alebo pokročilý používateľ, toto školenie vám poskytne tipy a triky na zrýchlenie bežných účtovných operácií a automatizáciu opakujúcich sa úloh. Ak chcete svoju prácu v programe Money S3 vykonávať rýchlejšie a inteligentnejšie, toto školenie vám ukáže cestu.

Cena
za jednu lekciu
20 € Cena bez DPH
ALEBO
Cena
za celé školenie
49 € Cena bez DPH
Školenie máte dostupné 12 mesiacov od zakúpenia.

Objednajte si video školenie

Školenie je vhodné pre účtovníkov, mzdových účtovníkov, personalistov, daňových poradcov i majiteľov firiem či ich vedúcich pracovníkov.

Povinné pole. Zadajte prosím meno aj priezvisko oddelené medzerou.
Povinné pole.
Povinné pole. Zadané IČO nie je platné.
Povinné pole.
Povinné pole. Telefon má neplatný formát.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole. Uplatniť zľavový kód
Povinné pole.

Vyberte si lekciu

Celková cena: 0 € bez DPH


* Povinná položka

Odoslaním súhlasíte s našimi zásadami spracovania osobných údajov

Školenia si môžete zaplatiť online cez platobnú bránu alebo zálohovou faktúrou. V prípade záznamu obdržíte po zaplatení odkaz, cez ktorý môžete záznam webinára pozrieť, koľkokrát budete chcieť. V prípade živého vysielania obdržíte do pár desiatok minút prístup, pomocou ktorého sa na online školenie v deň konania prihlásite. Prístupy k vám dorazia z aplikácie Livestorm, v ktorej sa online školenie bude konať. Aby ste nezabudli, konanie seminára vám dvakrát pripomenieme - týždeň vopred a deň vopred.

Rezervácie a otázky

Stačí, keď nám zavoláte alebo napíšete na obchodné oddelenie Money S3 a my vybavíme všetky vaše dotazy - telefón +421 249 212 323 | e-mail: obchod@money.sk

Ako funguje získanie záznamu

Po zaplatení obdržíte obratom odkaz, cez ktorý si záznam školania môžete pozrieť koľkokrát budete chcieť. Odkaz má platnosť 12 mesiacov.

Martin Fečo

Martin Fečo
Martin Fečo

Martin má viac ako šesťročné skúsenosti v odbore a v súčasnosti je uznávaným senior softvérovým konzultantom pre účtovný softvér Money S3 v spoločnosti Seyfor.

Je držiteľom inžinierskeho titulu z Fakulty ekonomiky a managementu SPU v Nitre v odbore ekonomika podniku. V súčasnosti sa snaží ušetriť účtovníkom čas v rámci programu Money S3, či už rôznymi importmi, alebo nastavením aktuálneho pracovného prostredia v programe.

Baví ho prepájanie Money S3 s inými systémami a vytváranie transformačných šablón. Venuje sa však aj účtovníctvu a skladovému hospodáreniu. V osobnom živote sa intenzívne venuje behu.

Ďalšie školenia od tohto lektora

Podvojné účtovníctvo v Money S3 pre pokročilých

pre pokročilých
Detail školenia