Koronavírus preveril aj naše sily

Solitea, a.s. | 18. 05. 2020

Ako sme reagovali na aktuálnu situáciu? Čo všetko sme spravili pre to, aby sme, čo najrýchlejšie zareagovali na dynamické zmeny v zákonoch? A čo všetko sme za ten čas pripravili pre tých z vás, ktorí máte zakúpenú službu Podpora a aktualizácia? To sa už dozviete v krátkom zhrnutí, ktoré sme pre vás pripravili.

Posledné obdobie je náročné pre nás všetkých, ako pracovne, tak aj psychicky. Ukazuje nám ale aj to, že keď sa spojíme a potiahneme za jeden povraz, dokážeme veci, ktoré sú za hranicami našich bežných síl.

V našom prípade to znamenalo zapracovať v krátkom čase množstvo legislatívnych zmien, ktoré sa častokrát menili zo dňa na deň. Na tom, aby vaše Money S3 reagovalo čo najpromptnejšie na aktuálnu situáciu, pracovali dvaja analytici, dvaja vývojári a dvaja testeri, ktorí len v apríli všetkým zmenám venovali 40 dní čistého času, a to aj počas svojho osobného voľna, sviatkov či víkendov.

Každý zákazník, ktorý má predplatenú službu Podpora a aktualizácia sa môže vždy spoľahnúť na to, že má vo svojom Money S3 automaticky nahrávané všetky legislatívne zmeny, ktoré vznikajú počas celého účtovného roka a nie len v takejto mimoriadnej situácií. Vždy keď sa schváli nový zákon, okamžite začíname s jeho zapracovaním do systému. Výhodou je, že nemusíte na nič myslieť, vaše Money S3 je vždy aktuálne a o každej novinke vám príde informácia pohodlne do e-mailu. Informácie o novinkách sú vždy prehľadné a jasné.

korona_solitea_2

Sme nesmierne vďační za pozitívnu spätnú väzbu, ktorej sa nám dostalo, prostredníctvom našej linky zákazníckej podpory.

Dovoľte nám, aby sme vás v krátkosti informovali, čo všetko sa nám v súvislosti s legislatívnymi novinkami od vlády podarilo do Money S3 zapracovať:

  • evidencia OČR s neobmedzeným čerpaním
  • vykazovanie karantény počas nariadenej karantény
  • neprítomnosť v práci pre prekážky na strane zamestnávateľa
  • možnosť voľby, v akej výške bude vyplatená náhrady mzdy
  • všetky zmeny boli zapracované aj do potrebných tlačových zostáv, či je to výplatný lístok, prehľad neprítomností, karta zamestnanca, evidenčný list dôchodkového poistenia
  • pre tých, ktorí boli nútení zavrieť prevádzky sme pripravili podklady, ktoré potrebujú k získaniu príspevku
  • kontrola, či je 80% náhrada za prekážky aspoň vo výške minimálnej mzdy a podklady pre ďalšiu skupinu zamestnávateľov, ktorá môže získať príspevky na udržanie pracovných miest (pre podnikateľov, ktorí majú pokles tržieb)

Veríme, že toto obdobie prežívate hlavne v zdraví a tiež, že keď sme spoločne zvládli takúto komplikovanú situáciu, spoločne zvládneme už čokoľvek. Aj najďalej pre vás sledujeme všetky aktuálne informácie, ktoré nájdete na našom v blogu v sekcii COVID-19.

>> Chcem ísť na tieto články <<

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Najhľadanejšie

COVID-19

Obľúbené články