Banka a pokladna

Základný modul Banka a pokladnica v Money S3 zabráni vzniku chýb, ktoré by ste mohli urobiť pri prepise výpisu z účtu do účtovného systému. Ďalej vám umožní jednoducho obchodovať v zahraničí aj hromadne odosielať príkazy na úhradu priamo z Money.

Popis modulu 

Získajte lepší prehľad o financiách

V module môžete viesť ľubovoľný počet účtov a pokladní aj ľubovoľný počet zahraničných mien. Cez modul Banka a pokladnica spravujete peňažné operácie v eurách, librách a ďalších menách. Všetky údaje budete mať vždy v Money bez ohľadu na to, na ktorý firemný účet platbu obdržíte.

Aplikácia Homebanking vás ochráni pred chybami

Zadávajte príkazy a prijímajte platby bez nutnosti opisovať alebo kopírovať údaje do internetového bankovníctva. Z Money odošlete pripravené príkazy na úhradu – jednoduché aj hromadné – a funkcia Homebanking ich pošle priamo do banky. Prípadne môžete pripraviť súbor pre import a príkazy do bankovníctva nahrať.

Homebanking vás odbremení aj od prehľadávania dlhých bankových výpisov. Funkcia výpis z účtu sa postará o obojsmernú komunikáciu medzi Money a bankou. Vďaka tomu spáruje výpis s pohľadávkami alebo záväzkami a zaúčtuje ho. Mate tak istotu, že pri párovaní neurobíte chybu.

Navyše priamo v Money načítate aktuálny kurzový lístok národnej banky.

30minútová ukážka
Vyberáte Money S3 a nechce sa vám klikať a skúšať? Nechajte to na nás, predstavíme vám ho ZADARMO.
Ukázka Money S3

Základný modul Banka a pokladnica získate v niektorom z našich kompletov

Všetky výhody modulu Banka a pokladnica získate pri zakúpení niektorého z kompletov. Komplety si objednajte priamo cez e-shop alebo na našom obchodnom oddelení na tel.: +421 249 212 323. Výhody modulu môžete bezplatne využívať vo verzii Money S3 Štart.

Modul je súčasťou kompletov: