Podnikanie / Legislatíva/Koronavírus preveril aj naše sily
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Koronavírus preveril aj naše sily

Koronavírus preveril aj naše sily
Seyfor Slovensko, a.s.
18. 05. 2020
Doba čtení2 minúty čítania
Líbilo se2
Koronavírus preveril aj naše sily

Ako sme reagovali na aktuálnu situáciu? Čo všetko sme spravili pre to, aby sme, čo najrýchlejšie zareagovali na dynamické zmeny v zákonoch? A čo všetko sme za ten čas pripravili pre tých z vás, ktorí máte zakúpenú službu Podpora a aktualizácia? To sa už dozviete v krátkom zhrnutí, ktoré sme pre vás pripravili.

Posledné obdobie je náročné pre nás všetkých, ako pracovne, tak aj psychicky. Ukazuje nám ale aj to, že keď sa spojíme a potiahneme za jeden povraz, dokážeme veci, ktoré sú za hranicami našich bežných síl.

V našom prípade to znamenalo zapracovať v krátkom čase množstvo legislatívnych zmien, ktoré sa častokrát menili zo dňa na deň. Na tom, aby vaše Money S3 reagovalo čo najpromptnejšie na aktuálnu situáciu, pracovali dvaja analytici, dvaja vývojári a dvaja testeri, ktorí len v apríli všetkým zmenám venovali 40 dní čistého času, a to aj počas svojho osobného voľna, sviatkov či víkendov.

Každý zákazník, ktorý má predplatenú službu Podpora a aktualizácia sa môže vždy spoľahnúť na to, že má vo svojom Money S3 automaticky nahrávané všetky legislatívne zmeny, ktoré vznikajú počas celého účtovného roka a nie len v takejto mimoriadnej situácií. Vždy keď sa schváli nový zákon, okamžite začíname s jeho zapracovaním do systému. Výhodou je, že nemusíte na nič myslieť, vaše Money S3 je vždy aktuálne a o každej novinke vám príde informácia pohodlne do e-mailu. Informácie o novinkách sú vždy prehľadné a jasné.

korona_solitea_2

Sme nesmierne vďační za pozitívnu spätnú väzbu, ktorej sa nám dostalo, prostredníctvom našej linky zákazníckej podpory.

Dovoľte nám, aby sme vás v krátkosti informovali, čo všetko sa nám v súvislosti s legislatívnymi novinkami od vlády podarilo do Money S3 zapracovať:

  • evidencia OČR s neobmedzeným čerpaním
  • vykazovanie karantény počas nariadenej karantény
  • neprítomnosť v práci pre prekážky na strane zamestnávateľa
  • možnosť voľby, v akej výške bude vyplatená náhrady mzdy
  • všetky zmeny boli zapracované aj do potrebných tlačových zostáv, či je to výplatný lístok, prehľad neprítomností, karta zamestnanca, evidenčný list dôchodkového poistenia
  • pre tých, ktorí boli nútení zavrieť prevádzky sme pripravili podklady, ktoré potrebujú k získaniu príspevku
  • kontrola, či je 80% náhrada za prekážky aspoň vo výške minimálnej mzdy a podklady pre ďalšiu skupinu zamestnávateľov, ktorá môže získať príspevky na udržanie pracovných miest (pre podnikateľov, ktorí majú pokles tržieb)

Veríme, že toto obdobie prežívate hlavne v zdraví a tiež, že keď sme spoločne zvládli takúto komplikovanú situáciu, spoločne zvládneme už čokoľvek. Aj najďalej pre vás sledujeme všetky aktuálne informácie, ktoré nájdete na našom v blogu v sekcii COVID-19.

>> Chcem ísť na tieto články <<

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia