Podnikanie / E-commerce/Spoznajme sa na e-commerce konferencii CREATIVE summit & EXPO
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Spoznajme sa na e-commerce konferencii CREATIVE summit & EXPO

Spoznajme sa na e-commerce konferencii CREATIVE summit & EXPO
Seyfor Slovensko, a.s.
05. 03. 2019
Doba čtení2 minúty čítania
Spoznajme sa na e-commerce konferencii CREATIVE summit & EXPO

Stretnime sa a porozprávajme sa osobne 5.4.2019 v x-bionic® sphere v Šamoríne na konferencii CREATIVE  summit & EXPO. Nepozývali by sme vás, ak by sme nemali skvelú ponuku – zaujímavý program, výborná zľava na vstup a chuť spoznať vás osobne.

Na konferencii CREATIVE summit & EXPO vystúpi aj riaditeľ spoločnosti Seyfor Slovensko, a.s. Viktor Pieš, ktorý účastníkom porozpráva „Ako sa nezblázniť počas Black Friday a iných výpredajov“. Veríme, že nielen z jeho prezentácie si odnesiete kvalitné informácie, ktoré vám pomôžu pri vašom biznise.

Keďže s jedlom rastie chuť, ponúkame malú ukážku: Na čo treba myslieť už pri zakladaní e-shopu? „Od začiatku podnikania myslite na to, že firma môže narásť. Nie je potrebné myslieť vo veľkom, ale realisticky. Zakladať firmu na kontinuálnom raste. Nemusíte čakať na problémy, snažte sa predvídať a riešiť ich v čase najmenšej vyťaženosti. To je úplne prvé, na čo by mal každý podnikateľ myslieť.“ Viktor Pieš

Pozvánka na CREATIVE summit & EXPO

Ako hlavný partner konferencie vás spolu s organizátormi pozývame na CREATIVE summit & EXPO, pretože raz vidieť je viac ako dvakrát počuť.

A ako je to so zľavou?

Tak tá je vskutku zaujímavá a preto hovoríme: „Urobte radosť sebe aj svojim kolegom a vzdelávajte sa výhodnejšie. Ako hlavný partner e-commerce konferencie CREATIVE summit & EXPO sme si pre vás pripravili zľavu 30 % na nákup lístkov.

Ako si zľavu uplatním?

Zľavový kód CSE2019SO si uplatníte pri nákupe:

  • vstupeniek na EXPO (vstup iba na veľtrh),
  • vstupeniek na SUMMIT & EXPO (vstup na prednášky, veľtrh a ďalší program).

Zľavový kód použijete priamo pri nákupe vstupeniek. Zadáte ho v Košíku pred časťou Do pokladne a kliknete na Odoslať. Uplatnená zľava sa automaticky prejaví v zobrazených sumách. Pozor! Zľava sa nevzťahuje na VIP balíky ani na nákup videozáznamov, no ponuka je dosť široká, takže si určite vyberiete.

Kde nájdem viac informácií?

Áno, informácie dnes hýbu svetom, preto veríme, že tie ktoré potrebujete vedieť o konferencii nájdete na www.creativesummit.sk.

Budem mať šancu porozprávať sa s niekým zo spoločnosti Solitea Slovensko?

Určite áno. Okrem riaditeľa spoločnosti Solitea Slovensko Viktora Pieša tam budete môcť stretnúť aj naše obchodné zástupkyne, s ktorými komunikujete počas celého roka a tiež s odborníkom na ERP systémy Money. Samozrejme, stretnete tam aj náš marketingový tím, ktorý pre vás pripravuje všetky informácie, ktoré nachádzate na našich web stránkach, či e-mailovej komunikácii, rovnako ako túto pozvánku. Tešíme sa na osobné stretnutie.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia