Zmeny a novinky Money S3 verzie 11.052 a 11.053

Solitea, a.s. | 23. 10. 2009

Tento dokument popisuje hlavné novinky vo verzii 11.052 (v distribúcii od 6.11.2009) a vo verzii 11.053 (v distribúcii od 25.11.2009).[toc]

Účtovníctvo

Pri úhrade faktúry v cudzej mene, kde na Karte úhrady bolo zaškrtnuté, že sa jedná o Konečnú úhradu, dochádzala pri uložení pokladničného, alebo bankového dokladu k chybovému hláseniu.

Sklady

V agendách jednoduchého účtovníctva u neplatiteľov DPH bolo pri zaúčtovaní predajok voľbou Na položky zobrazené chybové hlásenie.

Nový zoznam skladových skupín bol optimalizovaný pre prácu na sieťach peer to peer, kde sa zoznam skladových skupín zobrazoval pomaly. Na sieťach peer to peer však neodporúčame používať hierarchické členenie skladových skupín.

V zozname skladových skupín bolo opravené vyhľadávanie a triedenie. Pokiaľ využívate hierarchickú štruktúru skladových skupín, vyhľadávanie a triedenie bude fungovať pre každú úroveň skladových skupín samostatne

Pri rýchlom hľadaní v zoznamoch je momentálne možné zrušiť hľadanie a súčasne označiť záznam jedným stlačením myši.

V tlačovej zostave Sklady/Tlačové zostavy/Výpis stavu zásob v režime Rezervácie a objednávky sa za určitých okolností nevypisovali pohyby predpokladaných príjmov alebo výdajov napriek tomu, že počet objednaných, alebo rezervovaných kusov zásoby bol nenulový (príp. nulový).

Ostatné

Vyriešená stabilita systému v sieťovej a terminálovej prevádzke.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články