Sťahujeme sa! Naša nová adresa: Plynárenská 7/C (BBC 5), Bratislava

Solitea, a.s. | 01. 10. 2015

Od pondelka 5. októbra nás nájdete na novej adrese na 3. poschodí v priestoroch Bratislavského Business Centra 5. Našu adresu meníme, aby sme vám mohli poskytovať kvalitnejšie služby. V nových priestoroch máme pre vás, našich zákazníkov pripravené lepšie obchodné priestory a novú kvalitnejšiu učebňu. Náš modernejší hotline bude lepšie pripravený na vaše otázky.

Prosím o porozumenie, že dočasne z dôvodu sťahovania budú naše služby v piatok 2. októbra časovo obmedzené do dvanástej hodiny. Naša adresa sa mení nasledovne:

Solitea Slovensko, a. s.
Plynárenská 7/C,
821 09 Bratislava

Naše telefónne čísla a emailové kontakty ostávajú zachované.
Tešíme sa na stretnutie s vami na našej novej adrese

Príjazd a parkovanie:

Mimobratislavský, návštevníkom odporúčame autom príjazd po obchvate, zjazdom Prístavný most na Prístavnú ulicu a z nej odbočiť na Plynárenskú ulicu.

Bezplatné parkovanie pre hostí je možné na parkovisku pre návštevníkov pred budovou, alebo na parkovacích miestach označených logom CÍGLER SOFTWARE. Vždy dostupné platené parkovanie (1,50€ za hodinu) je v 100 metrov vzdialenom parkovacom dome na Plynárenskej 1

Pokiaľ cestujete MHD, využite trolejbus linka 201 zastávka BBC1 Plus-Miletičova, ktorá je od nás vzdialená cca 200 metrov.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články