Automatizácia rutinných účtovných úkonov

Vďaka doplnkovým modulom IS3 Automatic a E-shop konektor sa zbavíte činností, ako je prepisovanie dokladov do účtovníctva, odosielanie dát do iDokladu alebo prepisovanie dát z e-shopu do Money S3. Ušetrite čas a peniaze pri činnostiach, ktoré za vás vyriešia smart funkcie.

Inbox – schránka, archív a čítačka prijatých dokladov v jednom

Vďaka modulu Inbox nemusíte skladovať doklady v papierových archívoch ani v zložkách či e-mailoch v počítači. Všetky doklady máte prehľadne a bezpečne uložené na jednom mieste v Money S3.

Inbox funguje ako centrálna e-mailová schránka, do ktorej vám chodia všetky doklady od klientov, obchodných partnerov aj preposlané doklady od zamestnancov.

Inbox naviac z dokladov automaticky vyčíta všetky dôležité údaje a vy ich potom na pár kliknutí prenesiete do účtovníctva. Vďaka tomu ušetríte hodiny času, ktoré by ste strávili prepisovaním dokladov.

Modul Inbox načíta údaje z:

 • dokladov vo formáte ISDOC (štandardizovaný formát, ktorý podporuje väčšina účtovných programov a ERP systémov),
 • dokladov vo formáte ZUGFerD (štandardizovaný formát nemeckých a francúzskych faktúr)
 • a doklady vo forme QR kódu.

Vďaka pokročilým filtrom vyhľadáte v Inboxe akýkoľvek doklad do minúty.

E-shop konektor – automatická výmena dát medzi e-shopom a účtovným programom

Vďaka modulu E-shop konektor prenesiete na pár kliknutí tovar aj fotografie z účtovného systému do e-shopu. A z e-shopu rovnako jednoducho pošlete objednávky rovno do účtovníctva.

Tovar, ktorý chcete na internete ponúkať, si v module usporiadate do prehľadných skupín. Vybrané skupiny označíte a jedným tlačidlom položky prenesiete zo skladu priamo do e-shopu. A to aj s obrázkami, popismi a cenami. Akonáhle si zákazník objedná v e-shope tovar, príde vám objednávka aj do Money S3.

E-shop konektor umožňuje priame prepojenie Money S3 s najrozšírenejšími e-shopmi na Slovensku. Ak teda prevádzkujete viac e-shopov, môžete cez Money S3 ovládať pokojne všetky naraz. Modul prijíma a odosiela všetky potrebné dáta týkajúce sa:

 • zákazníkov,
 • objednávok
 • a tovaru (vrátane farby, rozmerov, alternatív alebo napríklad príslušenstva).

Modul prenáša dáta v univerzálnom formáte XML. Napriek tomu, že pre väčšinu internetových obchodov je výmena dát vo formáte XML samozrejmosťou, radšej si všetko vopred overte u svojho dodávateľa e-shopu.

S3 Automatic – automaticky za vás vykonáva viac ako 14 čiastkových operácií

Modul S3 Automatic vám zautomatizuje viac ako 14 procesov a ušetríte vďaka nemu denne desiatky minút až hodiny, takže vám zostane viac času na skutočné podnikanie. Automatizuje napríklad:

 • sťahovanie kurzového lístka,
 • sťahovanie objednávok z e-shopu,
 • export PDF dokumentov,
 • sťahovanie dát z fakturačnej služby iDoklad
 • alebo zálohovanie dát.

V intuitívnom rozhraní aplikácie vyberiete, ktoré procesy modul zautomatizuje. Nastavíte termín spustenia aj frekvenciu opakovania a S3 Automatic sa postará o realizáciu jednotlivých úloh. V záložke História udalostí kedykoľvek skontrolujete vykonanie všetkých procesov.

S3 Automatic beží na pozadí a vybrané operácie nastavíte kliknutím na ikonu na hlavnom panely Windows. Tým spustíte aj všetky naplánované úlohy, ktoré automaticky prebiehajú podľa vášho nastavenia.

O každej operácii vám modul môže zaslať e-mail, do ktorého priloží aj výsledky daného procesu. Nikdy nestratíte prehľad a zároveň sa zbavíte povinností.

Ak využívate E-shop konektor, môžete si vďaka modulu S3 Automatic automatizovať celý rad operácií, ako je automatické sťahovanie objednávok alebo synchronizácia stavu skladových zásob.

Získajte moduly pre automatizáciu za okamih

Všetky spomenuté moduly si objednáte priamo cez Zákaznícky portál alebo na našom obchodnom oddelení na tel. č.: +421 249 212 323.

Výhody modulov môžete bezplatne využívať vo verzii Money S3 Štart.

Moduly môžete získať ku kompletom:

Ako sa páči automatizácia v Money S3 našim používateľom

Money S3 naštartovalo e-shop firmy Dobroty s příběhem: z 5 na 20 miliónov Kč (z cca 200-tisíc na 850-tisíc eur) počas 2 rokov

„Po optimalizácii interných procesov a prepojení Money S3 s niekoľkými modulmi sme dokázali vo firme zrýchliť expedíciu balíkov a výrazne znížiť chybovosť.“

Gabriela Štěpánková
riaditeľka

Prečítajte si prípadovú štúdiu