Dajte zbohom prepisovaniu faktúr do účtovníctva

iDoklad využijete, keď potrebujete fakturovať a nie ste práve pri svojom počítači. Jednoducho vytvoríte faktúru v iDoklade a neskôr ju prenesiete do Money S3.

Vyskúšať iDoklad zadarmo

idoklad

iDoklad výborne funguje s Money S3, ale ak hľadáte jednoduchý fakturačný program, môžete iDoklad využívať aj samostatne.

Malí podnikatelia, ktorí fakturujú maximálne 5 klientom, môžu v iDoklade vystavovať faktúry zadarmo.

Vytvárajte faktúry on-line odkiaľkoľvek

Doma, v kancelárii alebo napríklad pri obede s klientom. Všade tam vytvoríte faktúry pomocou iDokladu. Stačí vám na to len internetové pripojenie. Naviac si jednoducho stiahnete aj aplikáciu do tabletu či mobilu. Môžete tak fakturovať naozaj kdekoľvek a kedykoľvek.

Fakturujte odkudkoliv


Pripravte si daňové priznanie za pár minút

Zabudnite na vypĺňanie zložitých formulárov. V aplikácii iDoklad si môžete pripraviť všetky potrebné dokumenty pre daňové priznanie niekoľkými kliknutiami.

Připravte daňové přiznání za pár minut


Zjednodušte si komunikáciu s účtovníkom

Už žiadne posielanie faktúr e-mailom. Jednoducho dajte svojej účtovníčke obmedzené prístupové práva a ona si sama stiahne potrebné dokumenty. Alebo prepojte iDoklad priamo so svojím účtovným softvérom.

Zjednodušte si komunikaci s účetní


Získajte viac informácií o svojich klientoch

Uľahčite si zadávanie informácií o klientoch. Vďaka prepojeniu s databázou ARES stačí zadať identifikačné číslo a iDoklad automaticky doplní ostatné informácie. Navyše je prepojený s programom Creditcheck. Vždy vás včas upozorní na nespoľahlivých partnerov. A vy sa pri obchodovaní nespálite.

Získejte víc informací o klientech

Prepojte iDoklad s účtovným systémom

iDoklad je kompatibilný s najpoužívanejšími účtovnými a informačnými systémami ako sú Money S3, Money S4, Money S5, Pohoda alebo Vario. Údaje z iDokladu tak dostanete do svojho účtovného systému bez prácneho prepisovania. V rámci prenosu dát získate späť aj informácie o úhradách faktúr a získate tak dokonalý online prehľad o svojom podnikaní.

Ako funguje synchronizácia iDokladu s Money S3

Na pripojenie nepotrebujete IT špecialistu. Spárovať iDoklad so svojím účtovným softvérom môžete len niekoľkými kliknutiami. V nastaveniach Money S3 sa v časti Externé aplikácie zobrazí zoznam prepojených externých aplikácií. Pomocou tlačidla Pridať vyberiete zo zoznamu aplikáciu iDoklad a prihlásite sa pomocou e-mailovej adresy a hesla, ako ste zvyknutí z aplikácie iDoklad.

Ak používate iný účtovný systém, stiahnete si bezplatný doplnok, nainštalujete ho a potom už len prepojíte oba programy.

Aké dáta sa prenášajú

Po prepojení je možné do Money S3 načítať z iDokladu všetky:

  • faktúry vydané a prijaté,
  • dobropisy,
  • predajky,
  • adresné karty,
  • cenníkové položky vytvorené v iDoklade.

Späť z Money S3 do iDokladu možno importovať:

  • realizované úhrady,
  • cenníkové položky.

Ako funguje prenos dokladov medzi iDokladom a Money S3