Aktuálne informácie k súčasnej situáciiViac informácií

Zmeny a novinky Money S3 verzie 11.041

Solitea Slovensko, a.s. | 01. 07. 2009

Tento dokument popisuje všetky novinky, odstránené problémy a rozdiely medzi verziou 11.040 (v distribúcii od 18.6.2009) a verziou 11.041 (v distribúcii od 1.7.2009).[toc]

Fakturácia

  • Ak si používateľ vystavil Vystavenú faktúru (normálnu alebo zálohovú) cez Typ dokladu, automaticky sa mu tieto texty preniesli do faktúry. V prípade, že si texty na doklade upravil a takto upravenú faktúru dal Kopírovať, tak sa do textov nového dokladu prevzali texty z typu faktúry a nie z kopírovaného dokladu.

Sklady

  • Pri pridaní ďalšieho komponentu do zloženej karty (sada, komplet, výrobok) priamo pri  pridávaní položky na doklad vznikla na doklade chybná položka. Túto položku je potrebné najprv opraviť pomocou menu Agenda - Verifikácia dát - Sklad - Skladové položky - Kontrola na číslo položky (duplicita a pod.) a následne túto položku z dokladu zmazať. Vo verzii 11.041 už pridávanie komponentov do zložených kariet priamo na karte položky dokladov funguje korektne.

Mzdy

  • Do pripravených zoznamov bol doplnený nový odvod s platnosťou od 1.7.2009. Tento zohľadňuje nové maximálne vymeriavacie základy platné pre výpočet sociálneho poistenia od júla 2009.
  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články

Daňový kalendár

Ďalšie termíny

Slovník pojmov

eBook plný rád z praxe

Ako vybrať ekonomický a informačný systém

Ako vybrať ekonomický a informačný systém

Informácie k súčasnej situácii

V súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 sme prijali potrebné, interné opatrenia k eliminácii možnej nákazy, a tak väčšina našich zamestnancov v súčastnosti pracuje z domu.

Chceme Vás však uistiť, že naše služby držíme na rovnakej úrovni, na akú ste zvyknutí. To sa nezmení ani v prípade, že by opatrenia vlády trvalo dlhšiu dobu. Zákaznícka podpora našich produktov bude fungovať bez akýchkoľvek obmedzení. Každý pracovný deň budú naši konzultanti od 8:00 do 16:30 vybavovať Vaše telefonické a písomné požiadavky na:

Aktuálne informácie k súčasnej situácii Vám budeme prinášať tiež na našom blogu.