Novinky v Money / Aktuality/3 minúty a pochopíte, prečo sa vám v roku 2023 oplatilo využívať službu Podpora a aktualizácia
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

3 minúty a pochopíte, prečo sa vám v roku 2023 oplatilo využívať službu Podpora a aktualizácia

3 minúty a pochopíte, prečo sa vám v roku 2023 oplatilo využívať službu Podpora a aktualizácia
Seyfor Slovensko, a.s.
22. 09. 2023
Doba čtení5 minút čítania
Líbilo se7
3 minúty a pochopíte, prečo sa vám v roku 2023 oplatilo využívať službu Podpora a aktualizácia

Obsah

  V roku 2023 sme vo vývoji a podpore softvéru Money S3 dosiahli významné míľniky. Spracovali sme tisíce požiadaviek a priniesli novinky, ktoré zabezpečujú efektívne a hladké fungovanie vášho podnikania. Aj preto je Money S3 pre mnohých podnikateľov voľbou číslo jedna.

  Zákaznícka podpora a vzdelávanie v roku 2023

  Naša práca nekončí pri vývoji a predaji softvéru Money S3, ale pokračuje v kontinuálnej podpore, ktorú poskytujeme našim zákazníkom. Konzultanti na našej zákazníckej podpore neustále pracujú na tom, aby ste mali z Money S3 najlepší možný zážitok.

  V roku 2023 vybavili viac ako 45-tisíc telefonátov s dovolateľnosťou až 95 %. Zároveň, v prípade, že sa zákazník nedovolal, volali mu späť a robili všetko pre to, aby vyriešili jeho požiadavku. Rovnako sa zaoberali aj písomnými požiadavkami zákazníkov, kde v uplynulom roku odpovedali na takmer 7 000 z nich. V oblasti technickej podpory vykonali naši technici 1 850 servisných zásahov.

  Tieto služby poskytuje tím 20 konzultantov, ktorých pravidelne preškoľujeme, aby mohli našim zákazníkom erudovane poradiť v rôznych situáciách.

  Nakoľko sa snažíme poskytovať zákazníkom komplexné služby, ktoré zahŕňajú nielen technickú podporu, neprestávame tiež aktualizovať súčasné návody a pripravujeme nové, aby sme zákazníkom poskytli čo najkomplexnejšiu podporu. Okrem toho ponúkame rozmanitú ponuku online školení spojených s naším produktom Money S3. Pozrite si celú ponuku kurzov a školení.

  5 hlavných noviniek roku 2023

  1. Nové mzdy v Money S3

  Najväčšou novinkou roku 2023 sú kompletne prepracované mzdy. Vylepšený modul miezd prináša mnoho inovácií, ktoré robia mzdový proces jednoduchším a presnejším. Základnou novinkou je podpora súbežných pracovných pomerov, ktorá umožňuje zamestnávateľom flexibilnejšie spravovať mzdy pre tých, ktorí majú viacnásobné pracovné pomery u toho istého zamestnávateľa. Či už ide o prechod medzi rôznymi typmi pracovných pomerov alebo kombináciu pracovnej zmluvy a dohody.

  Nový modul sme rozšírili o novú a výkonnú funkciu na zadávanie a generovanie miezd pre viacerých zamestnancov súčasne. Vďaka tejto funkcii budete môcť oveľa rýchlejšie spracovávať mzdové úkony, ktoré ste predtým museli robiť ručne.

  Program teraz tiež zabezpečuje lepšiu legislatívnu podporu. Podľa druhu pracovného pomeru a ďalších údajov zamestnanca Money automaticky nastaví správne odvody bez potreby manuálneho nastavovania.

  Významným prínosom je aj zlepšená evidencia pri zamestnávaní cudzincov či variabilné zaúčtovanie miezd – v nových mzdách bude možné zaúčtovať napr. hrubé mzdy jedným interným dokladom spoločne. Po tejto funkcii volalo mnoho zákazníkov.

  Nové mzdy tiež počítajú exekúcie. Vysporiadajú sa s prednostnými, neprednostnými zrážkami, bežným aj dlžným výživným.

  K tomu všetkému nájdete v nových mzdách aj prehľadnejšiu kartu Mzdy, grafický kalendár a množstvo ďalších rozšírených funkcií, ktoré zjednodušujú a zefektívňujú prácu mzdárov.

  2. Prevod dokladov z minulého roka a úplný export peňažného denníka

  Po novom môžete automaticky kopírovať dôležité doklady do nového roka v troch jednoduchých krokoch. Stačí v zozname prepnúť na kartu konkrétneho roka, zobraziť si doklady a využiť funkciu Kopírovať. Navyše môžete využiť funkciu Prevziať na prebratie typov dokladov z minulých rokov, čo eliminuje potrebu opakovaného nastavovania.

  A k tomu všetkému Money S3 ponúka možnosť kompletného exportu Peňažného denníka do programu Excel prostredníctvom nového tlačového formulára PENDENPLN.FRE, ktorý nájdete v Sprievodcovi tlačou pod voľbou „Úplný formát – export do Excelu“.

  3. Efektívne prepojenie Money S3 so Shoptetom

  Money S3 sa stalo v uplynulom roku efektívnejším nástrojom pre e-commerce podnikanie, a to vďaka integrácii so Shoptetom. Používatelia majú teraz možnosť nastaviť si nový doplnok systému Money S3 by Seyfor, ktorý zabezpečuje synchronizáciu údajov medzi systémami, ako aj jednoduchú a vzájomnú komunikáciu medzi ich e-shopom a systémom Money S3.

  4. Integrácia s platobnou bránou GoPay

  Novinkou roka 2023 je aj automatické spojenie s platobnou bránou GoPay. Používatelia, ktorí už s GoPay spolupracujú, nemusia viac dáta vkladať ručne, keďže údaje sa teraz automaticky importujú. Práca s výpismi z GoPay je rovnaká ako s bežnými bankovými účtami. Ďalším plusom je, že používatelia, ktorí využívajú aj Money S3 Automatic, môžu zautomatizovať sťahovanie bankových výpisov, napríklad raz denne.

  5. Jednoduchšia kontrola záväzkov po splatnosti

  Od roku 2023 prichádza v účtovnom programe Money S3 aj významná zmena týkajúca sa odpočítanej dane. V prípade, že odberateľ – platiteľ DPH nezaplatí za dodanie tovaru alebo služby, pri ktorom si uplatnil odpočet DPH, je nútený opraviť túto odpočítanú daň. Táto povinnosť vzniká, ak uplynulo 100 dní od splatnosti daného záväzku.

  Aby sme vám zjednodušili kontrolu záväzkov po splatnosti, pripravili sme novú tlačovú zostavu Oprava odpočítanej dane. Táto zostava ponúka prehľad záväzkov po splatnosti a je nástrojom na vytvorenie potrebných opravných dokladov.

  V rámci tejto zostavy nájdete oddiel Povinnosť opraviť daň, ktorý vypisuje záväzky a prijaté faktúry, kde mohla vzniknúť povinnosť opravy dane. Okrem toho je tu aj oddiel Možnosť opraviť opravu odpočítanej dane po dodatočnej úhrade, ktorý ponúka prehľad dokladov, kde je možné si DPH opätovne uplatniť po zaplatení.

  Pravidelné aktualizácie a vždy dostupná podpora

  Majte istotu, že svoje účtovníctvo vediete v pravidelne aktualizovanom systéme, ktorý pracuje s aktuálnou legislatívou. Vďaka službe Podpora a Aktualizácia do vášho systému Money S3 automaticky nahráme všetky relevantné zmeny, aj tie legislatívne.

  Môžete sa tiež spoľahnúť na našu rýchlu telefonickú a písomnú podporu alebo na novinky a vylepšenia, ktoré každý mesiac vydávame.

  Boli informácie v článku užitočné?

  Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

  Áno
  Nie
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Aktualizujte si svoje Money S3

  Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

  Objavte
  aj vy
  nové online
  školenia
  Vybrať školenie
  Zavrieť reklamu
  Objavte aj vy nové online školenia