Novinky v Money / Produktové novinky/Novinky vo verzii 24.500: Zistite stav služby API na jedno kliknutie
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Novinky vo verzii 24.500: Zistite stav služby API na jedno kliknutie

Novinky vo verzii 24.500: Zistite stav služby API na jedno kliknutie
Seyfor Slovensko, a.s.
03. 06. 2024
Doba čtení2 minúty čítania
Líbilo se1
Novinky vo verzii 24.500: Zistite stav služby API na jedno kliknutie

Money S3 prichádza s verziou 24.500, ktorá prináša predovšetkým možnosť priameho overenia stavu služby API cez novú ikonu. Je to posledná verzia, ktorú si budú môcť používatelia vybraných starších operačných systémov a serverov Windows stiahnuť. Prečítajte si všetky novinky a zistite, ako pomôžu zefektívniť vašu prácu s programom.

Končiaca podpora aktualizácií pre vybrané operačné systémy

Radi by sme používateľov Money S3 opäť upozornili na ukončenie podpory pre aktualizácie programu na novšie verzie pre operačné systémy Windows 8 a 8.1, ako aj pre Windows servery 2012 a 2012 R2. Táto aktualizácia je poslednou, ktorú budú môcť používatelia s týmito systémami stiahnuť. Od júna 2024 už nebude možné Money S3 na týchto operačných systémoch aktualizovať. Spoločnosť Microsoft už pred časom ukončila oficiálnu podporu týchto systémov a teraz tento krok podnikáme aj my. Prosíme používateľov, aby túto skutočnosť vzali na vedomie a zvážili svoje ďalšie kroky.

Priama kontrola API služby používateľom

Stále pracujeme na systémových vylepšeniach Money S3, aby bolo používanie programu čo najjednoduchšie a najefektívnejšie. Niektoré zmeny sa dejú na pozadí softvéru, iné sú priamo viditeľné pre používateľov. V najnovšej aktualizácii sme upravili aj API prepojenie. Odteraz majú používatelia možnosť skontrolovať stav API služby sami, pomocou novej ikony, čo eliminuje potrebu kontaktovať IT podporu.

Pridali sme tiež možnosť konfigurácie tzv. tunela, ktorý slúži ako adresa pre dotazy z vonkajších sietí na Money S3. Po kliknutí na príslušné tlačidlo sa otvorí konfiguračná stránka, kde si používatelia môžu sami nastaviť potrebné parametre.

Automatické upozornenie na nárok na daňový bonus

Rodič si môže uplatniť daňový bonus na dieťa maximálne do veku 25 rokov. Predtým museli účtovníčky pri príprave podkladov pre mzdy v Money S3 individuálne kontrolovať, či na tento nárok ešte existuje oprávnenie. Nárok na daňový bonus zaniká v nasledujúcom mesiaci po mesiaci, v ktorom dieťa dovŕši vek 25 rokov. Pokiaľ účtovníčky na túto skutočnosť zabudli, mohli omylom vypočítať daňový bonus neoprávnene. Preto sme do Money S3 pridali novú funkciu, ktorá automaticky upozorní, kedy už daňový bonus kvôli veku dieťaťa nie je možné uplatniť. Táto funkcia zrýchli proces výpočtu mzdy a zníži riziko chýb.

Money S3 prináša s verziou 24.500 novinky, ktoré prispejú k lepšej užívateľskej skúsenosti. Viac si môžete prečítať v kompletnom zozname.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia