Novinky v Money / Produktové novinky/Po 15 rokoch Money S3 v novom kabáte. S novou verziou nová ikona!
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Po 15 rokoch Money S3 v novom kabáte. S novou verziou nová ikona!

Po 15 rokoch Money S3 v novom kabáte. S novou verziou nová ikona!
Seyfor Slovensko, a.s.
27. 09. 2023
Doba čtení1 minúta čítania
Líbilo se11
Po 15 rokoch Money S3 v novom kabáte. S novou verziou nová ikona!

Money S3 s letom odhadzuje pôvodný vzhľad svojich ikon, takže používatelia si po 15 rokoch musia zvyknúť na nový vzhľad. Nemení sa však len dizajn ikon. Čo všetko sme si pre vás pripravili s novou verziou 23.800?

Od ikony k ikone: Money S3 mení vizuál

Najdôležitejšou zmenou, ktorú prináša nová verzia Money S3, je jednoznačne nový dizajn hlavnej ikony Money S3 a pridružených nástrojov systému. Táto zmena prichádza po viac ako 15 rokoch.

Dôvodom tejto zmeny je potreba zosúladiť sa s aktuálnym dizajnom našej zastrešujúcej spoločnosti Seyfor, ktorá začiatkom roka prešla výrazným rebrandingom.

Hoci chápeme, že zmena ikon môže byť na prvý pohľad trochu nezvyčajná, pevne veríme, že nový vzhľad prispeje k vášmu pohodliu a efektivite pri používaní Money S3. Nové ikony boli starostlivo navrhnuté tak, aby zostali intuitívne a ľahko identifikovateľné, či už ste dlhoročný používateľ alebo nováčik.

Tradičná ikona Money S3 bude nahradená touto ikonou:

V prípade pridružených nástrojov systému bude výmena ikon prebiehať postupne. Dizajn ikon však bude vyzerať nasledovne:

Zobrazenie reálne odpracovaných dní a neodpracovaných sviatkov

Do novej verzie Money sme na vaše želanie doplnili samostatné zobrazenie reálne odpracovaných dní a neodpracovaných sviatkov.

Rozpis sa zobrazuje na mzde zamestnancov, ktorí majú sviatky preplácané v mesačnej mzde. Pre každý neodpracovaných sviatok program automaticky vygeneruje neprítomnosť. Ak zamestnanec v tento deň pracoval, neprítomnosť môžete po novom upraviť alebo zmazať a program to na mzde zohľadní.

Odpracované hodiny a dni bez sviatkov sme pridali aj do výplatného lístka a zobrazujú sa aj na mzdovom liste zamestnanca. Evidencia a kontroly mzdy tak budú pre vás aj zamestnancov jednoduchšie.

Udržujte svoje Money S3 aktuálne

V dnešnej rýchlo sa meniacej digitálnej dobe je dôležité, aby bol systém, ktorý používate, vždy aktuálny. Platí to najmä pre systémy, ako je Money S3, prostredníctvom ktorého spravujete svoje účtovníctvo a financie. Pravidelné aktualizácie zabezpečia bezproblémový chod systému Money S3, zabránia prípadným komplikáciám a umožnia vám využívať jeho plný potenciál.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia