Novinky v Money / Produktové novinky/Po 15 rokoch Money S3 v novom kabáte. S novou verziou nová ikona!
Prepojte svoje účtovníctvo s podnikaním
Pripojte sa k 20 000 používateľom.
Vyskúšajte zadarmo

Po 15 rokoch Money S3 v novom kabáte. S novou verziou nová ikona!

Po 15 rokoch Money S3 v novom kabáte. S novou verziou nová ikona!
Seyfor Slovensko, a.s.
27. 09. 2023
Doba čtení1 minúta čítania
Líbilo se11
Po 15 rokoch Money S3 v novom kabáte. S novou verziou nová ikona!

Money S3 s letom odhadzuje pôvodný vzhľad svojich ikon, takže používatelia si po 15 rokoch musia zvyknúť na nový vzhľad. Nemení sa však len dizajn ikon. Čo všetko sme si pre vás pripravili s novou verziou 23.800?

Od ikony k ikone: Money S3 mení vizuál

Najdôležitejšou zmenou, ktorú prináša nová verzia Money S3, je jednoznačne nový dizajn hlavnej ikony Money S3 a pridružených nástrojov systému. Táto zmena prichádza po viac ako 15 rokoch.

Dôvodom tejto zmeny je potreba zosúladiť sa s aktuálnym dizajnom našej zastrešujúcej spoločnosti Seyfor, ktorá začiatkom roka prešla výrazným rebrandingom.

Hoci chápeme, že zmena ikon môže byť na prvý pohľad trochu nezvyčajná, pevne veríme, že nový vzhľad prispeje k vášmu pohodliu a efektivite pri používaní Money S3. Nové ikony boli starostlivo navrhnuté tak, aby zostali intuitívne a ľahko identifikovateľné, či už ste dlhoročný používateľ alebo nováčik.

Tradičná ikona Money S3 bude nahradená touto ikonou:

V prípade pridružených nástrojov systému bude výmena ikon prebiehať postupne. Dizajn ikon však bude vyzerať nasledovne:

Zobrazenie reálne odpracovaných dní a neodpracovaných sviatkov

Do novej verzie Money sme na vaše želanie doplnili samostatné zobrazenie reálne odpracovaných dní a neodpracovaných sviatkov.

Rozpis sa zobrazuje na mzde zamestnancov, ktorí majú sviatky preplácané v mesačnej mzde. Pre každý neodpracovaných sviatok program automaticky vygeneruje neprítomnosť. Ak zamestnanec v tento deň pracoval, neprítomnosť môžete po novom upraviť alebo zmazať a program to na mzde zohľadní.

Odpracované hodiny a dni bez sviatkov sme pridali aj do výplatného lístka a zobrazujú sa aj na mzdovom liste zamestnanca. Evidencia a kontroly mzdy tak budú pre vás aj zamestnancov jednoduchšie.

Udržujte svoje Money S3 aktuálne

V dnešnej rýchlo sa meniacej digitálnej dobe je dôležité, aby bol systém, ktorý používate, vždy aktuálny. Platí to najmä pre systémy, ako je Money S3, prostredníctvom ktorého spravujete svoje účtovníctvo a financie. Pravidelné aktualizácie zabezpečia bezproblémový chod systému Money S3, zabránia prípadným komplikáciám a umožnia vám využívať jeho plný potenciál.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyskúšajte si účtovný program
Money S3

Zadarmo a so všetkými funkciami

Prepojte svoje účtovníctvo s podnikaním
Pripojte sa k 20 000 používateľom.
Vyskúšajte zadarmo
Zavrieť reklamu
Prepojte svoje účtovníctvo s podnikaním
Pripojte sa k 20 000 používateľom.