Novinky v Money / Produktové novinky/Pripravení na výzvy roku 2024? Novinky a aktualizácie v Money S3
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Pripravení na výzvy roku 2024? Novinky a aktualizácie v Money S3

Pripravení na výzvy roku 2024? Novinky a aktualizácie v Money S3
Seyfor Slovensko, a.s.
18. 01. 2024
Doba čtení1 minúta čítania
Líbilo se5
Pripravení na výzvy roku 2024? Novinky a aktualizácie v Money S3

S Money S3 sa nemusíte obávať zmien v roku 2024. Nová verzia 24.100 vám pomôže zvládnuť legislatívne zmeny, efektívne spravovať mzdy a optimalizovať daňové procesy. Uistite sa, že máte k dispozícii všetky potrebné informácie – od prípravy na rok 2024 až po dôležité zmeny v daňovom výkazníctve.

Rok 2024: Všetko, čo potrebujete vedieť

Nový rok prináša nové výzvy a príležitosti. Pripomíname, že na našej špeciálne vytvorenej stránke http://www.money.sk/novyrok sme pre vás zhromaždili všetky dôležité informácie o legislatíve a ďalších dôležitých aspektoch pre rok 2024.

Táto stránka je vaším komplexným sprievodcom správnym nastavením a používaním Money S3 aj v tomto roku.

Daň z príjmov fyzických osôb (DPFOB)

Pre daňové obdobie 2023 sme pripravili nový vzor daňového priznania k dani z príjmov pre fyzické osoby. Táto aktualizácia je kľúčová pre správne vyplnenie a podanie daňového priznania. Vzor pre daňové priznanie právnických osôb (DPPO) sa pre tento rok nemení.

Nový vzor žiadosti o vykonanie RZD

Pre rok 2023 prichádzame s novým vzorom žiadosti o vykonanie RZD. Tento formulár je zásadný pre správne a efektívne spracovanie ročného zúčtovania daňí pre zamestnancov, čo uľahčí správu mzdových procesov vo vašej firme.

Ročné zúčtovanie dane 2023

Pre ročné zúčtovanie dane za rok 2023 sme pripravili nové nástroje a funkcie v Money S3, ktoré vám umožnia efektívnejšie spravovať a spracovávať túto dôležitú časť mzdového účtovníctva.

Zmeny vo vylúčeniach z platenia sociálneho poistenia

Od 1. januára 2024 došlo k zmenám vo vylúčení povinnosti platiť sociálne poistenie počas obdobia tehotenstva a materstva. Zmeny sa týkajú aj hodnotenia obdobia poistenia počas rodičovskej dovolenky.

Money S3 je pripravené pomôcť vám s identifikáciou vplyvu neprítomností ako Materská dovolenka a Rodičovská dovolenka na sociálne poistenie. Podľa zadaných údajov Money navrhne najvhodnejšie nastavenie – vylúčenie povinnosti platiť alebo prerušenie, hodnoty môžete manuálne upraviť.

Rok 2024 s Money S3

Vo svete neustále sa meniacich legislatívnych požiadaviek je dôležité mať spoľahlivého partnera. Money S3 je tu, aby vám pomohl poznať a mať správne informácie v práci. Uistite sa, že ste vždy o krok pred ostatnými vďaka pravidelným aktualizáciám a podpore, ktorú Money S3 ponúka.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia