Novinky v Money / Aktuality/Riaditeľom Cígler Software Slovensko sa stáva Viktor Pieš
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Riaditeľom Cígler Software Slovensko sa stáva Viktor Pieš

Riaditeľom Cígler Software Slovensko sa stáva Viktor Pieš
Seyfor Slovensko, a.s.
01. 04. 2017
Doba čtení2 minúty čítania
Riaditeľom Cígler Software Slovensko sa stáva Viktor Pieš

1.4.2017, Bratislava – Novým riaditeľom spoločnosti Cígler Software, a.s. v Slovenskej republike sa od apríla 2017 stáva Ing. Viktor Pieš, ktorý nahradí doterajšieho riaditeľa Dušana Peška. Cígler Software patrí spolu s viac ako 180 000 zákazníkmi medzi lídrov slovenského a českého trhu účtovných, ekonomických (ERP) a pokladničných systémov.

Viktor Pieš (27) je zamestnancom spoločnosti Cígler Software od apríla 2015, kde v poslednom čase pôsobil na pozícii obchodného riaditeľa. Svoje skúsenosti v oblasti obchodu a manažmentu nadobudol a zdokonaľoval počas predchádzajúcej praxe v reklamnom priemysle. Inžiniersky titul získal na Ekonomickej univerzite v Bratislave v odbore všeobecného manažmentu.

„Od svojho nástupu som vnímal Cígler Software ako silného hráča s dlhodobou tradíciou na trhu účtovných softvérov,“ hovorí Viktor Pieš. „V posledných rokoch dokázala naša spoločnosť využiť potenciál trhu práve v oblasti ERP systémov a cloudových riešení. Som poctený príležitosťou viesť našu spoločnosť a bude pre mňa veľkou výzvou nadviazať na kvalitnú prácu mojich kolegov, predovšetkým Dušana Peška. Mojim cieľom bude dbať na maximalizáciu potenciálu, ktorý sa v našej spoločnosti skrýva a zabezpečiť tak rast a posilnenie pozície na trhu.“

Dušan Peško (46), spoluzakladateľ spoločnosti Cígler Software a.s. je minoritný slovenský akcionár, pôsobil na pozícii riaditeľ od roku 2000. Vďaka nemu patria účtovné a ERP systémy Money k najrozšírenejším ekonomickým systémom na Slovensku. Dušan Peško v spoločnosti naďalej zostáva a jeho úlohou bude vedenie marketingu a koordinácia vnútornej a vonkajšej komunikácie spoločnosti.

O spoločnosti Cígler Software

Cígler Software, a.s. patrí s viac ako 180 000 zákazníkmi a s veľmi širokým portfóliom produktov medzi lídrov na slovenskom a českom trhu účtovných, ekonomických (ERP) a pokladničných systémov. Medzi najvýznamnejšie produkty patrí ERP riešenie Money S4 a S5, populárny účtovný program Money S3 a cloudová fakturačná služba iDoklad, ktorá má dnes viac ako 140 000 zákazníkov.

Viac informácií nájdete na https://www.money.sk

O holdingu Solitea

Solitea, a.s. je ICT holding zastrešujúci 7 spoločností, ktoré v 7 krajinách zamestnávajú viac ako 600 zamestnancov a v európskom regióne obsluhujú viac ako 235 000 zákazníkov. Konsolidované výnosy holdingu presahujú 33 miliónov eur. V posledných 3 rokoch uskutočnila Solitea rad významných akvizícií v Českej a v Slovenskej republike (Aquasoft, Altus Software, Cígler Software, JKR, Vema), tiež v Rakúsku (JET ERP) a v Slovinsku (S.A.O.P.). Dlhodobo tým posilňuje svoju pozíciu významného európskeho dodávateľa ICT služieb.

Viac informácií nájdete na http://www.solitea.cz/sk/

Pre ďalšie informácie neváhajte využiť nižšie uvedené kontakty:

Lukáš Krifta, CMO Solitea a.s., lukas.krifta@solitea.cz, +420 604 222 356

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia