Novinky v Money / Produktové novinky/S novou verziou Money S3 prichádza rozšírenie modulu Mzdy Plus
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

S novou verziou Money S3 prichádza rozšírenie modulu Mzdy Plus

S novou verziou Money S3 prichádza rozšírenie modulu Mzdy Plus
Seyfor Slovensko, a.s.
31. 08. 2023
Doba čtení2 minúty čítania
Líbilo se4
S novou verziou Money S3 prichádza rozšírenie modulu Mzdy Plus

V novej verzii Money S3 sme rozšírili modul Mzdy Plus o novú funkciu pre hromadné zadávanie a generovanie miezd, a vylepšenia sa dočkal aj doplnok Money S3 by Seyfor. Čo všetko sme si pre vás pripravili s novou verziou 23.700?

Nastavenie dátumu prvého stiahnutia dokladov pre Shoptet konektor

Pre používateľov, ktorí na synchronizáciu údajov používajú Shoptet doplnok Money S3 by Seyfor, prinášame novú možnosť v nastaveniach pripojenia.

Konkrétne ide o možnosť nastaviť dátum začiatku prvého sťahovania príslušných dokumentov, ako sú objednávky a faktúry, z e-shopu Shoptet. Predtým museli používatelia, ktorí fungujú na platforme e-shopu Shoptet už dlhší čas, sťahovať celú históriu dokladov od začiatku svojho e-shopu, čo bolo často nepohodlné. Nová aktualizácia umožní používateľom určiť, od ktorého konkrétneho dátumu chcú vykonať prvú synchronizáciu.

Táto funkcia bude aktívna len pri prvom sťahovaní údajov. Používatelia budú môcť jednoducho definovať dátum, od ktorého chcú začať synchronizovať svoje doklady. Takto budú môcť lepšie spravovať svoje údaje, optimalizovať časové zdroje a získať presnejší prehľad o dianí vo svojom e-shope.

Hromadné zadávanie a generovanie miezd. So službou Mzdy Plus to nie je problém

Rozšírili sme modul Mzdy Plus o novú a výkonnú funkciu na zadávanie a generovanie miezd pre viacerých zamestnancov súčasne. Vďaka tejto dodatočnej funkcii budete môcť oveľa efektívnejšie a rýchlejšie spracovávať mzdové úkony, ktoré ste predtým museli robiť ručne.

Do konca septembra máte možnosť vyskúšať si túto novú funkciu ZADARMO. Počas tohto skúšobného obdobia budete môcť naplno využívať všetky výhody, ktoré táto dodatočná funkcia ponúka. Nielenže budete môcť vykonávať výpočty miezd a úlohy pre viacerých zamestnancov súčasne, ale tiež si vyskúšate generovanie miezd s minimálnym úsilím.

Analýza a zobrazovanie údajov o firmách priamo v systéme Money S3

Zmenou prešla aj funkcia, ktorú poskytuje Finstat v rámci systému Money S3. Táto funkcia umožnila používateľom analyzovať a zobrazovať údaje o spoločnosti priamo v Money S3. V minulosti mali používatelia možnosť vybrať si medzi online analýzou konkrétnej spoločnosti alebo zobrazením základných informácií priamo v našom systéme. Po súčasných zmenách však táto funkcia už nebude k dispozícii.

Hoci bude táto možnosť od Finstatu v Money S3 deaktivovaná, radi by sme vás ubezpečili, že používatelia budú môcť túto akciu naďalej vykonávať priamo v samotnom Money S3.

Držíme si štandardy

Vďaka pravidelným aktualizáciám Money S3 máte istotu, že pracujete so všetkými dostupnými nástrojmi a funkciami. Aktualizácia systému je nevyhnutná nielen na optimalizáciu vašej práce, ale aj na zabezpečenie kompatibility s novými technológiami a štandardmi.

Vaša spätná väzba a potreby sú pre nás cenným zdrojom inšpirácie. Veríme, že naše úsilie o neustále zlepšovanie Money S3 prispeje k vášmu pohodliu a efektivite.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia