Novinky v Money / Produktové novinky/Spoľahlivejšie prepojenie Money S3 s iDokladom vďaka novému API
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Spoľahlivejšie prepojenie Money S3 s iDokladom vďaka novému API

Spoľahlivejšie prepojenie Money S3 s iDokladom vďaka novému API
Seyfor Slovensko, a.s.
09. 04. 2024
Doba čtení2 minúty čítania
Líbilo se4
Spoľahlivejšie prepojenie Money S3 s iDokladom vďaka novému API

Nová verzia Money S3 (24.300) prináša používateľom stabilnejšie prepojenie s fakturačným programom iDoklad. Vypočuli sme požiadavky zákazníkov a pripravili prechod na nové API, ktoré okrem spoľahlivosti prináša aj väčšiu rýchlosť. Prepojenie s iDokladom prinesie aj širšie možnosti prenosu a sťahovania dokladov.

Výkonnejšie API prináša stabilnejšie prepojenie

Účtovný systém Money S3 patrí do rodiny Seyforu podobne ako fakturačný program iDoklad. Množstvo zákazníkov oceňuje možnosť využívať oba produkty a taktiež ich vzájomné prepojenie. Pre zefektívnenie práce s oboma systémami, začíname od marcovej aktualizácie Money S3 využívať nové API.  Vďaka nemu sa používatelia nebudú musieť obávať prerušenia  prepojenia, práve naopak sa môžu tešiť na možnosť prenosu ešte väčšieho množstva dát, a to rýchlejšie než doposiaľ.

K výkonnejšiemu API sa používatelia dostanú jednoducho cez aktualizáciu na novú verziu Money S3, pričom nemusia nič dodatočne nastavovať. Používateľov upozorňujeme, aby neváhali, a na novú verziu prešli čo najskôr. Dôvodom nie len je spoľahlivosť a rýchlosť prepojenia, ale aj fakt, že staré prepojenie API prestane v júni 2024 fungovať.

Rozšírené možnosti sťahovania dát z iDokladu

V novej verzií Money S3 reagujeme na viaceré požiadavky používateľov s cieľom uľahčiť a zefektívniť ich každodennú prácu. Pridávame preto niekoľko funkcionalít podporujúcich prenos dát a dokladov medzi iDokladom a Money S3:

  • Možnosť nastavenia časového intervalu sťahovaných faktúr: Doteraz sa z iDokladu automaticky stiahli dáta za celé časobé obdobie.
  • Sťahovanie zálohových faktúr: S možnosťou stiahnutia nadväzujúcich vyúčtovacích faktúr a ich automatickým spárovaním.
  • Prenos daňových dokladov k prijatým platbám.
  • Sťahovanie pokladničných dokladov.

Komunikácia medzi systémami fungovala primárne jednosmerne, kedy používatelia prenášali údaje z iDokladu do Money S3. Nová verzia prináša aj možnosť komunikácie opačným smerom, konkrétne odosielať informácie o stave skladu a zásobách z S3 do iDokladu. Medzi dátami, ktoré bude možné prenášať sú aj cenníky.

TIP: Pozrite si podrobný návod pre nastavenie prepojenia Money S3 s iDokladom.

Money S3 vám vychádza v ústrety

Či už sa jedná o nové legislatívne povinnosti alebo požiadavky užívateľov, Money S3 neustále rastie a skvalitňuje svoje služby pre čo najefektívnejšiu prácu. Aj nové funkcionality prepojenia s iDokladom v aktuálnej verzií sú vytvorené s ohľadom na spätnú väzbu zákazníkov. Prečítajte si kompletný zoznam noviniek.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia