Novinky v Money / Produktové novinky/Zmeny a novinky Money S3 verzie 23.801
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Zmeny a novinky Money S3 verzie 23.801

Zmeny a novinky Money S3 verzie 23.801
Seyfor Slovensko, a.s.
16. 10. 2023
Doba čtení1 minúta čítania
Líbilo se12
Zmeny a novinky Money S3 verzie 23.801

Dokument popisuje všetky novinky a podstatné zmeny medzi verziou 23.800 a verziou 23.801.

Export daňových zostáv do eDane/Win

(Doplnené pripravené zoznamy 16.10.2023)

  • Upravili sme prepojenia na aplikáciu eDane/Win, ktorá sa používa pre priamy export daňových zostáv (napr. Daňové priznanie k DPH, Kontrolný výkaz DPH, Mesačný prehľad) na Finančnú správu. Doteraz prebiehalo sťahovanie aplikácie prostredníctvom internetového prehliadač Internet Explorer, ktorý už v aktuálnych verziách operačných systémov Windows nemusí byť podporovaný.
  • Od tejto verzie Money S3 sa eDane /Win budú sťahovať prostredníctvom internetového prehliadača Microsoft Edge. Pre správne spustenie eDaní je potrebné, aby bol Microsoft Edge na vašom počítači nainštalovaný.

    Pri elektronickom podaní daňových zostáv môžete využiť aj alternatívne možnosti:

  • Export zostavy do súboru – vygenerovaný XML súbor načítate priamo na portáli Finančnej správy alebo ručne do eDane/Win, eDane/Java.
  • Export do eDane /Java – priamy export do aplikácie Finančnej správy. eDane /Java, na rozdiel od eDane/Win, obsahuje všetky aktuálne daňové tlačivá.

Všetky možnosti podania daňovej zostavy sú k dispozícii po stlačení zeleného tlačidla Elektronické podanie pre Fin. správu v karte Nastavenia tlače.

Výmena dát so Shoptetom

  • V prípade, ak Karta zásoby určená na obchodovanie na internete prostredníctvom Shoptetu obsahuje vo svojej definícii množinu súvisiaceho Príslušenstva, potom sa všetko toto príslušenstvo exportuje do internetového obchodu.
  • Ak chcete odosielať do Shoptetu aj informácie o množstve v balení a o mernej jednotke danej zásoby, potom musí táto Karta zásoby obsahovať údaj o Hmotnosti (alebo Objeme), musí byť vyplnená Hlavná merná jednotka (ktorá zároveň v Shoptete existuje) a musí mať definovanú Vedľajšiu mernú jednotku, napríklad „balenie“.

Vystavené faktúry

  • Pri použití Typu vystavenej faktúry, v ktorom bola nastavená v poli Hradiť na Pokladnica a nebolo vyplnené pole Spôsob platby, dochádzalo k nekorektnému ukončeniu programu. Toto správanie sa programu sme opravili.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia