Podnikanie / Účtovné programy/6 výhod, ktoré prináša Money S3 účtovným kanceláriám
Prepojte svoje účtovníctvo s podnikaním
Pripojte sa k 20 000 používateľom.
Vyskúšajte zadarmo

6 výhod, ktoré prináša Money S3 účtovným kanceláriám

6 výhod, ktoré prináša Money S3 účtovným kanceláriám
Seyfor Slovensko, a.s.
18. 10. 2023
Doba čtení3 minúty čítania
Líbilo se0
6 výhod, ktoré prináša Money S3 účtovným kanceláriám

Obsah

  Účtujete už niekoľko rokov, ale vo vašom účtovnom programe chýbajú niektoré funkcie alebo nie ste spokojní so zákazníckou podporou? Zamyslite sa, ci nie je čas na zmenu. Ak vás totiž starý účtovný software brzdí, nemá zmysel v ňom pracovať až do dôchodku a len si tým komplikovať prácu.

  Urobte si rešerš a vyberte si účtovný systém, ktorý vás naopak posunie vpred. Do výberu zaraďte aj Money S3, ktorý ponúka 6 výhod priamo pre účtovníkov na voľnej nohe alebo účtovné a daňové kancelárie.

  1. Intuitívne ovládanie

  Účtovníci na Money S3 oceňujú ľahkú orientáciu a príjemný vzhľad. Svoju skúsenosť s nami zdieľala účtovníčka Veronika Čermáková: „V software, v ktorom som pracovala predtým, bolo zložité dohľadať napríklad kontrolné hlásenie alebo DPH. V Money S3 len dvakrát kliknem a hneď všetko nájdem.“

  Ak zatiaľ pracujete v inom účtovnom software a láka vás zmena, prechod na Money S3 zvládnete hladko vďaka jeho intuitívnemu prostrediu, ktoré pripomína rozhranie Microsoft Office.

  2. Rýchly prenos dokladov od klientov

  Prácu vám výrazne uľahčí modul Účtovná centrála a účtovný klient. Slúži na to, aby ste svoje Money S3 ľahko prepojili s klientovým Money S3. Prenesenie dokladov od klienta k vám potom trvá len niekoľko sekúnd.

  Akonáhle sú doklady u vás, okamžite sa uzamknú, takže sa nemusíte báť, že ich klient dodatočne upraví bez vášho vedomia. Ak by chcel na faktúrach niečo zmeniť, môže vás požiadať o odomknutie dokladu.

  Veľkou výhodou je, že doklady neprepisujete ručne, takže ušetríte čas a hlavne nehrozia chyby pri prepise.

  Money S3 tiež ľahko prepojíte s klientovým účtom v najpoužívanejšej on-line fakturačnej službe iDoklad a ďalej aj s externými systémami, ako je Predajňa, Shoptet, Carsys, Duhasys, Vema a ďalšie.

  3. Automatizácia

  Akonáhle v Money vytvoríte jeden doklad, údaje do ostatných už nezanášate. Z pôvodného dokladu totiž rýchlo vygenerujete nadväzujúce doklady, napr.:

  • vystavené a prijaté faktúry,
  • zálohové faktúry,
  • dobropisy,
  • pohľadávky,
  • záväzky,
  • zásoby (vrátane kmeňových kariet).

  Množstvo času vám tiež ušetrí modul S3 Automatic. Vďaka nemu si vaše Money automaticky naťahuje dáta od vašich klientov v nastavených intervaloch a nemusíte to robiť ručne.

  Ako účtovník získate Money S3 s 50 % zľavou.

  4. Smart funkcie

  Money S3 ponúka napríklad obľúbenú funkciu medzi účtovníkmi – aktívne saldo. Keď na konci roka kontrolujete faktúry a zostatky na účte, nemusíte nič tlačiť a ručne kontrolovať, software za vás spáruje doklady sám.

  5. 50 % zľava pre účtovníkov

  Ak vlastníte živnostenské oprávnenie pre poskytovanie účtovných služieb či audítorské osvedčenie, získavate 50 % zľavu na balíček Money S3 Premium. Požiadajte si oň tu a ušetrite polovicu z ceny.

  Odoberajte účtovné a daňové novinky zrozumiteľne a včas

  Zadajte váš e-mail a naše účtovné a daňové tipy vám budú chodiť priamo do e-mailu. info

  Odoslaním súhlasíte s našimi zásadami pre spracovanie osobných údajov.

  6. Prvotriedna podpora

  Účtovné systémy Money sú na trhu už 27 rokov. Spadajú pod úspešný IT holding Seyfor, ktorý patrí medzi veľkých európskych dodávateľov softwaru. Nejde teda o žiadneho „garážového“ dodávateľa, pri ktorom nie je jasné, či bude na trhu aj za pár rokov.

  Ak si pri používaní Money S3 náhodou neviete rady, mnoho návodov nájdete priamo na tomto webe. Zároveň ponúkame službu Podpora a Aktualizácia – vďaka nej je vaše Money S3 neustále legislatívne aktuálne, pribúdajú nové užitočné funkcie a nechýba telefonická a písomná zákaznícka podpora.

  „Ak si s niečím neviem poradiť alebo narazím na chybu, zákaznícka podpora mi hneď pomôže. Jednoducho rýchla a profesionálna pomoc.“ hovorí Petr Moc z predajni Kráľovstvo rybárov.

  Máme aj veľkú ponuku školení. Účtovné a daňové kancelárie nemusia riešiť dlhé zaškolovanie nových kolegov, pretože sa všetko naučia na našich workshopoch. Školenie je vhodné aj pre vás, ak rozbiehate vlastné podnikanie v odbore účtovníctva a prechádzate na program Money S3.

  Vyberte si balíček Money S3, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Ak zvolíte komplet Money S3 Premium, využite 50 % zľavu len pre účtovníkov.

  Ak si chcete program vyskúšať, stiahnite si jeho bezplatnú verziu účtovného softwaru.

  Boli informácie v článku užitočné?

  Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

  Áno
  Nie
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Vyskúšajte si účtovný program
  Money S3

  Zadarmo a so všetkými funkciami

  Prepojte svoje účtovníctvo s podnikaním
  Pripojte sa k 20 000 používateľom.
  Vyskúšajte zadarmo
  Zavrieť reklamu
  Prepojte svoje účtovníctvo s podnikaním
  Pripojte sa k 20 000 používateľom.