Nová verzia Money S3 páruje faktúry a platby aj v cudzích menách

Solitea, a.s. | 05. 11. 2020

Novinka, ktorú ste si žiadali. Aktuálna verzia Money S3 20.900 automaticky páruje faktúry a platby tiež v cudzích menách. Ďalej sme vylepšili synchronizáciu zásob a cien, uľahčili inventúry. Prečítajte si, čo všetko vás v aktuálnej verzii Money S3 čaká.

Hromadné párovanie platieb aj v cudzích menách 

Ak si do Money stiahnete výpis z bankového účtu, systém teraz automaticky spáruje príslušné platby a faktúry vo všetkých menách – vrátane tých cudzích. Poradí si aj v prípadoch, kedy vám klient napríklad faktúru vystavenú v českých korunách zaplatí v dolároch.

Money tiež automaticky vyrovnáva kurzové rozdiely a pokiaľ pri platbe vznikne preplatok, systém k nemu sám vygeneruje príslušné doklady – teda pohľadávky alebo záväzky. Veríme, že vám tieto funkcie ušetria množstvo času a odbúrajú rutinnú prácu.  

Synchronizácia zásob a cien aj ľahšie inventúry

Pokiaľ máte v Money založených viac skladov a cenníkov, môžete teraz synchronizovať aktuálne ceny a ďalšie údaje medzi nimi naraz. Nezáleží na tom, či sú sklady fyzické, alebo iba virtuálne (cenníkové).  

Najnovšia verzia Money S3 vám uľahčí aj inventúry. V inventúrnom doklade môžete po novom pracovať s katalógovým číslom, čo vám uľahčí prácu so zásobami a rýchlejšie porovnáte skutočný stav skladu s dátami, ktoré máte v Money S3.

Noviniek a vylepšení je v novom Money S3 20.900 ešte viac. Ich kompletný zoznam nájdete pod týmto odkazom

Prihláste sa na Minikurz online 

Pripravili sme pre vás Minikurz so súhrnom noviniek z Money S3. Tentokrát sme sa rozhodli naše tradičné stretnutie v kinách, nahradiť za online stretnutie. Prihláste sa ešte dnes, pre všetkých používateľov Money S3 je Minikurz zdarma.

Štítky článku

Money S3

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články