Prečítajte si čo vám prináša nová verzia Money S3 21.100

Solitea, a.s. | 02. 02. 2021

V novej verzii Money S3 21.100 prevládajú najmä aktualizácie daňových a mzdových tlačív. Budete sa tak môcť lepšie pripraviť na uzávierky a obdobie daňových priznaní. Reagovali sme aj na zmeny v sociálnom poistení. Veríme, že vám opäť pomôžeme uľahčiť prácu a ušetriť tak množstvo času.

Nové Daňové priznanie k DPH a Kontrolný výkaz

Na legislatívne zmeny v DPH sme reagovali už v predchádzajúcich verziách a doplnili sme nové členenia DPH pre rok 2021, či opravné doklady k nevymožiteľným pohľadávkam. V tejto verzii sme pridali nové vzory Daňového priznania k DPH a Kontrolného výkazu DPH tak, aby ste ich vedeli správne zostaviť.  

Daňové priznanie k dani z príjmov fyzických a právnických osôb za rok 2020 

Januárová verzia Money S3 vám ponúka aktuálne formuláre daňových priznaní k dani z príjmov pre fyzické aj právnické osoby. Pripravili sme tlač do originálnych tlačív aj exporty pre elektronické podanie. Daňové priznania tak môžete s veľkým predstihom vyplniť a podať na Finančnej správe. 

Aktualizované mzdové tlačové zostavy 

V module Mzdy a personalistika je pre vás pripravená sada aktualizovaných mzdových tlačív. Vo verzii 21.100 tak môžete zamestnancom predvyplniť žiadosť o ročné zúčtovanie dane za rok 2020 a rovnako ho aj spracovať. Zapracovali sme aj legislatívne zmeny výkazov pre Sociálnu poisťovňu. 

Aktuálne zmeny v Intrastate 

Reagovali sme na vystúpenie Veľkej Británie z Európskej únie a upravili funkcionalitu Intrastatu.  

Konkrétne zmeny a všetky ďalšie novinky verzie 21.100 si môžete prečítať tu:
https://www.money.sk/novinky-z-money/zmeny-a-novinky-money-s3-verzie-21-100/

Štítky článku

Money S3

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články