Riaditeľom Cígler Software Slovensko sa stáva Viktor Pieš

Solitea, a.s. | 01. 04. 2017

1.4.2017, Bratislava – Novým riaditeľom spoločnosti Cígler Software, a.s. v Slovenskej republike sa od apríla 2017 stáva Ing. Viktor Pieš, ktorý nahradí doterajšieho riaditeľa Dušana Peška. Cígler Software patrí spolu s viac ako 180 000 zákazníkmi medzi lídrov slovenského a českého trhu účtovných, ekonomických (ERP) a pokladničných systémov.

Viktor Pieš (27) je zamestnancom spoločnosti Cígler Software od apríla 2015, kde v poslednom čase pôsobil na pozícii obchodného riaditeľa. Svoje skúsenosti v oblasti obchodu a manažmentu nadobudol a zdokonaľoval počas predchádzajúcej praxe v reklamnom priemysle. Inžiniersky titul získal na Ekonomickej univerzite v Bratislave v odbore všeobecného manažmentu.

„Od svojho nástupu som vnímal Cígler Software ako silného hráča s dlhodobou tradíciou na trhu účtovných softvérov,“ hovorí Viktor Pieš. „V posledných rokoch dokázala naša spoločnosť využiť potenciál trhu práve v oblasti ERP systémov a cloudových riešení. Som poctený príležitosťou viesť našu spoločnosť a bude pre mňa veľkou výzvou nadviazať na kvalitnú prácu mojich kolegov, predovšetkým Dušana Peška. Mojim cieľom bude dbať na maximalizáciu potenciálu, ktorý sa v našej spoločnosti skrýva a zabezpečiť tak rast a posilnenie pozície na trhu.“

Dušan Peško (46), spoluzakladateľ spoločnosti Cígler Software a.s. je minoritný slovenský akcionár, pôsobil na pozícii riaditeľ od roku 2000. Vďaka nemu patria účtovné a ERP systémy Money k najrozšírenejším ekonomickým systémom na Slovensku. Dušan Peško v spoločnosti naďalej zostáva a jeho úlohou bude vedenie marketingu a koordinácia vnútornej a vonkajšej komunikácie spoločnosti.

O spoločnosti Cígler Software

Cígler Software, a.s. patrí s viac ako 180 000 zákazníkmi a s veľmi širokým portfóliom produktov medzi lídrov na slovenskom a českom trhu účtovných, ekonomických (ERP) a pokladničných systémov. Medzi najvýznamnejšie produkty patrí ERP riešenie Money S4 a S5, populárny účtovný program Money S3 a cloudová fakturačná služba iDoklad, ktorá má dnes viac ako 140 000 zákazníkov.

Viac informácií nájdete na https://www.money.sk

O holdingu Solitea

Solitea, a.s. je ICT holding zastrešujúci 7 spoločností, ktoré v 7 krajinách zamestnávajú viac ako 600 zamestnancov a v európskom regióne obsluhujú viac ako 235 000 zákazníkov. Konsolidované výnosy holdingu presahujú 33 miliónov eur. V posledných 3 rokoch uskutočnila Solitea rad významných akvizícií v Českej a v Slovenskej republike (Aquasoft, Altus Software, Cígler Software, JKR, Vema), tiež v Rakúsku (JET ERP) a v Slovinsku (S.A.O.P.). Dlhodobo tým posilňuje svoju pozíciu významného európskeho dodávateľa ICT služieb.

Viac informácií nájdete na http://www.solitea.cz/sk/

Pre ďalšie informácie neváhajte využiť nižšie uvedené kontakty:

Lukáš Krifta, CMO Solitea a.s., lukas.krifta@solitea.cz, +420 604 222 356

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články