Každý, kto s nami uzavrie servisnú zmluvu, dostane výnimočnú zákaznícku starostlivosť

Váš osobný konzultant detailne pozná situáciu vo vašej firme a preto ihneď vie navrhnúť najlepšie riešenie vašich požiadaviek. Ak vám bežná telefonická a internetová podpora nestačí, so servisnou zmluvou máte istotu, že pre vašu spokojnosť urobíme čokoľvek. Trebárs aj prídeme na druhý koniec republiky.

Výhody servisnej zmluvy

Služby Osobného konzultanta
Vašej spoločnosti bude pridelený certifikovaný konzultant Money, ktorý Vám bude k dispozícii na vyhradenom čísle mobilného telefónu. Váš konzultant pozná situáciu vo Vašej spoločnosti a je preto schopný individuálneho a prioritného riešenia neštandardných situácií.

Väčšinu vašich požiadaviek vyriešime telefonicky už v rámci prvého hovoru, kvôli tým náročnejším sa pripojíme cez vzdialenú plochu alebo osobne prídeme k vám do firmy. Svoje problémy riešite ihneď a do vyčerpania limitu stanoveného v servisnej zmluve máte naše konzultantské služby zadarmo.

Ďalšie servisné práce môžete získať so zľavou až 10 %
Náklady na servisnú zmluvu sa vám v dlhodobom meradle niekoľkonásobne vrátia. Jednorazové servisné práce nad rámec servisnej zmluvy môžete totiž získať so zľavou až do výšky 10 % oproti bežným cenám.