Import dokladov z Excelu

Prechod na Money S3 nebol nikdy jednoduchší. S modulom Import dokladov z Excelu sa vám nestratí jediná faktúra ani pohľadávka. Neprídete ani o neuhradené doklady a informácie o skladových zásobách.

Popis modulu 

Modul Import dokladov z Excelu je základom pre prechod z iného systému na Money S3. Z vášho súčasného systému exportujte všetky doklady do excelovského dokumentu (s príponou .xls alebo .xlsx) a ľahko ich nahrajte do Money S3. Importujú sa:

  • vystavené a prijaté faktúry,
  • zálohové faktúry,
  • dobropisy,
  • pohľadávky a záväzky,
  • zásoby (vrátane kmeňových kariet).

Pri importe sa zachovajú všetky dáta a vy neprídete o jediný riadok. Napokon, vyskúšajte si celý proces nanečisto.

Skúste si prácu s modulom Import dokladov z Excelu v bezplatnej verzii Money S3 Štart. Na rozdiel od plnej verzie je však počet dokumentov v skúšobnej verzii obmedzený. Ukáže vám ale, ako s importom pracovať a v plnej verzii už pôjdete na istotu aj pri nahrávaní tisícov položiek.

Žiadny zmätok v neuhradených dokladoch

Prechod na nový systém často znamená chaos. Nie však s Money S3. Pri importovaní dokladov z Excelu si nastavíte všetky potrebné parametre – či už je to sadzba DPH, použitá mena, kurz alebo názvy dát. Do modulu nahráte tiež neuhradené doklady, čím zaistíte správny stav salda.

Nestratíte prehlaď o skladových zásobách

Import dokladov pomocou modulu prenesie tiež skladové zásoby, ktoré do Money S3 nahráte aj s kmeňovými kartami. Systém si poradí aj so situáciou, keď kmeňové karty z excelovského dokumentu v Money chýbajú a automaticky ich vytvorí. Tým vám Money S3 pripraví základ pre ďalšiu prácu so skladovými zásobami.

Modul pri importe automaticky naskladní zásoby pomocou dokladov Príjemka a Prijatý dodací list. Pri každom tovare ihneď uvidíte, koľko máte skladom kusov a ušetríte si hodiny práce s vytváraním príjemok a prijatých dodacích listov.

Prejdite na nový systém za pár minút

Prestaňte sa obávať starostí spojených s prechodom na nový ekonomický systém a začnite Money S3 používať hneď teraz.

Detailnú dokumentáciu k modulu Import dokladov z Excelu si môžete stiahnuť TU.

Získajte modul Import dokladov z Excelu behom chvíle

Modul získate za 80 € bez DPH formou rozšírenia licencie Money S3. Všetky výhody modulu Import dokladov z Excelu získate pri zakúpení niektorého z kompletov. Komplety si objednajte priamo cez e-shop alebo na našom obchodnom oddelení na tel.: +421 249 212 323. Výhody modulu môžete bezplatne využívať vo verzii Money S3 Štart.

Modul si môžete zakúpiť ku kompletom: